7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-18
Ahad Noori
Årsinkomst: Kolla Ahads lön anonymt
Personnummer: 19980709-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 9 juli 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ahad Noori
Förnamn: Ahad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Noori
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-25
Gatuadress: Thomsons väg 30 A lgh 1105
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 213 72
Postort: Malmö
Distrikt: Västra Skrävlinge
Församling: Husie församling (128010)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ahad Noori är en man på 28 år som bor på Thomsons väg 30 A lgh 1105 i Malmö. bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har han bott i 1 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 25 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Thomsons väg 30 A lgh 1105
Registrerat på adressen
213 72 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 25 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Bolagsengagemang | 0 st
Ahad har inga bolagsengagemang
Mer om Ahad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 9 dagar)
Födelsedag
09 juli (en fredag om 356 dagar)
Födelsedatum
1998-07-09 (en torsdag för 10 236 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 357 dagar (en söndag)
Ahad Noori är en man på 28 år som bor på Thomsons väg 30 A lgh 1105 i Malmö. bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har han bott i 1 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 25 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ahads postnummer, 213 72, är medelinkomsten 153 282 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ahad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ahad ingår. Ahads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 287.
Ahad bor tillsammans med Mahdi Noori. Han är en 23 årig man som flyttade in den 10 maj 2024 och har bott där totalt 2 år och 69 dagar. Han är inte gift.
På Ahads nästa födelsedag fyller han 29 år. Den inträffar om 356 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 357 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ahad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahad i Sverige Ahad Almosawi i Malmö, Ahad Al-Madhlom i Trollhättan och Ahad Kathum i Malmö.
Informationen om Ahad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahad Noori
Var bor Ahad?
Hur gammal är Ahad?
Ahad Noori är 28 år gammal och föddes den 9 juli 1998. Han fyller 29 år den 9 juli.
Har Ahad några bolagsengagemang?
Ahad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ahad några fordon?
Är Ahad gift?
Ahad är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ahad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahad.
Vilket stjärntecken har Ahad?
Ahad har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ahad folkbokförd?
Ahad Noori är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Ahad?
Ahad Noori tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ahad?
Ahad Noori tillhör Husie församling.