7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Hussein Al-Debis

Årsinkomst: Kolla Husseins lön anonymt

Personnummer: 19980721- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 21 juli 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Hussein Al-Debis

Förnamn: Hussein

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Debis

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-11-30

Gatuadress: Krokängsvägen 220

Postnummer: 449 40

Postort: Nol

Distrikt: Starrkärr

Församling: Starrkärr-Kilanda församling (144005)

Kommun: Ale (1440)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hussein Al-Debis är 27 år och bosatt på Krokängsvägen 220 i Nol. Han bor i en villa på 145 kvm . Där har han bott i 2 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hussein Al-Debis?

Vad tjänar Hussein?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Husseins
Kreditstatus?

Nyfiken på Husseins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokängsvägen 220

Latitud: 57.903798   |   Longitud: 12.058590

Registrerat på adressen


Krokängsvägen 220
449 40 Nol

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hussein kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hussein hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Husseins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 145 kvm

Byggår: 1999

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hussein har inga bolagsengagemang


Mer om Hussein


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 345 dagar)

Födelsedag

21 juli (en tisdag om 20 dagar)

Födelsedatum

1998-07-21 (en tisdag för 10 207 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 20 dagar (en fredag)

Hussein Al-Debis är 27 år och bosatt på Krokängsvägen 220 i Nol. Han bor i en villa på 145 kvm . Där har han bott i 2 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 449 40, är medelinkomsten 380 413 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,65 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ale där Hussein ingår. Husseins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.

Hussein bor tillsammans med 3 personer: Seif Al-Debis , Zainab Saeed , Ali Hussein Ahmed Al-Debis . Han är inte gift.

Hussein fyller 28 år om 20 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 2 år och 20 dagar (en fredag).

Hussein har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hussein i Sverige Hussein Saffar i Kållered, Hussein Abu Eid i Sköndal och Hussein Ali i Köpingebro.

Informationen om Hussein kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hussein Al-Debis