7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Linda Elisabeth Ahlström
Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt
Personnummer: 19980821-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 21 augusti 1998
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juni
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Linda Elisabeth Ahlström
Förnamn: Linda Elisabeth
Tilltalsnamn: Linda
Efternamn: Ahlström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-05-24
Gatuadress: Ängkärrsgatan 6 E
Postnummer: 813 31
Postort: Hofors
Distrikt: Hofors
Församling: Hofors församling (210401)
Kommun: Hofors (2104)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Linda
Linda Ahlström är 27 år och bosatt på Ängkärrsgatan 6 E i Hofors. Hon bor i en lägenhet på 86 kvm . Där har hon bott i 20 år och 21 dagar sedan hon flyttade in den 24 maj 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ängkärrsgatan 6 E
Registrerat på adressen
813 31 Hofors
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Linda kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lindas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 86 kvm
Byggår: 1948
Bolagsengagemang | 0 st
Linda har inga bolagsengagemang
Mer om Linda
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 297 dagar)
Födelsedag
21 augusti (en fredag om 68 dagar)
Födelsedatum
1998-08-21 (en fredag för 10 159 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 68 dagar (en måndag)
Linda Ahlström är 27 år och bosatt på Ängkärrsgatan 6 E i Hofors. Hon bor i en lägenhet på 86 kvm . Där har hon bott i 20 år och 21 dagar sedan hon flyttade in den 24 maj 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 813 31, är medelinkomsten 291 154 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,21 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hofors där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Linda bor tillsammans med 2 personer: Tord Lindström , Susanne Riskula . Hon är inte gift.
Linda fyller 28 år om 68 dagar och har namnsdag om 6 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 2 år och 68 dagar (en måndag).
Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.
Linda har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.