8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-07
Kjell Markus Christian Knudsen
Årsinkomst: Kolla Markus lön anonymt
Personnummer: 19980823-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 23 augusti 1998
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 25 april
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Kjell Markus Christian Knudsen
Förnamn: Kjell Markus Christian
Tilltalsnamn: Markus
Efternamn: Knudsen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-08-23
Gatuadress: Larmvägen 2 lgh 1605
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 254 21
Postort: Helsingborg
Distrikt: Filborna
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Markus
Markus Knudsen är en 28 årig man och bosatt på Larmvägen 2 lgh 1605 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 augusti 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 76 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Markus
Informationen om Markus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Larmvägen 2 lgh 1605
Registrerat på adressen
254 21 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Markus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Markus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Markus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 69 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Markus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 76 dagar)
Födelsedag
23 augusti (en måndag om 289 dagar)
Födelsedatum
1998-08-23 (en söndag för 10 303 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 290 dagar (en onsdag)
Markus Knudsen är en 28 årig man och bosatt på Larmvägen 2 lgh 1605 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 augusti 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 76 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Markus bostadsområde, på postnummer 254 21, är 302 772 kr per år och 6,24 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Markus ingår. Markus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 150.
Markus bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Markus är inte gift.
Markus nästa födelsedag är om 289 dagar då han fyller 29 år. Hans namnsdag är om 169 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 290 dagar (en onsdag).
Namnet Markus är 'Latinskt namn (Ma´rcus) av ovisst ursprung'.
Markus har 1 bolagsengagemang (
ciggimals
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Markus i Sverige Markus Allard i Örebro, Markus Persson i Stockholm och Markus Vestin i Laisvall.
Informationen om Markus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Markus Knudsen
Var bor Markus?
Hur gammal är Markus?
Markus Knudsen är 28 år gammal och föddes den 23 augusti 1998. Han fyller 29 år den 23 augusti.
Har Markus några bolagsengagemang?
Markus har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat ciggimals . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Markus några fordon?
Är Markus gift?
Markus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Markus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Markus.
Vilket stjärntecken har Markus?
Markus har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Markus folkbokförd?
Markus Knudsen är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Markus?
Markus Knudsen tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Markus?
Markus Knudsen tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.