7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Ranim Al Salloum

Årsinkomst: Kolla Ranims lön anonymt

Personnummer: 19980827- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 27 augusti 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Ranim Al Salloum

Förnamn: Ranim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Salloum

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-28

Gatuadress: Näckrosgatan 25

Postnummer: 644 35

Postort: Torshälla

Distrikt: Torshälla

Församling: Torshälla församling (048403)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ranim Al Salloum är 27 år gammal och bor på Näckrosgatan 25 i Torshälla. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Där har hon bott i 202 dagar sedan hon flyttade in den 28 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ranim Al Salloum?

Vad tjänar Ranim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ranims
Kreditstatus?

Nyfiken på Ranims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Näckrosgatan 25

Latitud: 59.410736   |   Longitud: 16.486734

Registrerat på adressen


Näckrosgatan 25
644 35 Torshälla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ranim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ranim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ranims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ranim har inga bolagsengagemang


Mer om Ranim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 295 dagar)

Födelsedag

27 augusti (en torsdag om 70 dagar)

Födelsedatum

1998-08-27 (en torsdag för 10 157 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 70 dagar (en söndag)

Ranim Al Salloum är 27 år gammal och bor på Näckrosgatan 25 i Torshälla. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Där har hon bott i 202 dagar sedan hon flyttade in den 28 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 644 35, som är Ranims bostadsområde, är medelinkomsten 378 992 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,97 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Ranims ingår. Ranims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 227.

Ranim delar bostaden med Marvin Wafer Kheder, en 30 årig man. Han flyttade in den 28 november 2025 och har bott där totalt 202 dagar. Ranim är inte gift.

Ranim har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 70 dagar då hon fyller 28 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 70 dagar (en söndag).

Ranim har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ranim i Sverige Ranim Nakoul i Solna, Ranim Rifai i Angered och Ranim Topouridou Hattab i Järfälla.

Informationen om Ranim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ranim Al Salloum