7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Alfred Erik Mats Snibb
Årsinkomst: Kolla Alfreds lön anonymt
Personnummer: 19980829-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 29 augusti 1998
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Alfred Erik Mats Snibb
Förnamn: Alfred Erik Mats
Tilltalsnamn: Alfred
Efternamn: Snibb
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-24
Gatuadress: Repslagarvägen 6 lgh 1306
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 462 32
Postort: Vänersborg
Distrikt: Vänersborg
Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)
Kommun: Vänersborg (1487)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Alfred
Alfred Snibb är en man på 27 år som bor på Repslagarvägen 6 lgh 1306 i Vänersborg. Alfreds bostad är en lägenhet med 4 rum på 124 kvm . Där har han bott i 1 år och 241 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Alfred
Informationen om Alfred kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Repslagarvägen 6 lgh 1306
Registrerat på adressen
462 32 Vänersborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alfred kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alfred hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alfreds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 124 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Alfred
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 297 dagar)
Födelsedag
29 augusti (en lördag om 68 dagar)
Födelsedatum
1998-08-29 (en lördag för 10 159 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 68 dagar (en tisdag)
Alfred Snibb är en man på 27 år som bor på Repslagarvägen 6 lgh 1306 i Vänersborg. Alfreds bostad är en lägenhet med 4 rum på 124 kvm . Där har han bott i 1 år och 241 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Alfreds postnummer, 462 32, är medelinkomsten 355 257 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Alfred och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Alfred ingår. Alfreds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Alfred bor tillsammans med Astrid Hansson. Hon är en 26 årig kvinna som flyttade in den 28 juli 2025 och har bott där totalt 329 dagar. Han är inte gift.
På Alfreds nästa födelsedag fyller han 28 år. Den inträffar om 68 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 68 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 195 dagar.
Namnet Alfred är 'Engelskt namn, sammansatt av ord med bet. ’alf’ och ’råd, beslut’'.
Alfred har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Hagaparken Vänersborg
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alfred i Sverige Alfred Fällman i Täby, Alfred Lyckåsen i Stockholm och Alfred Skäringer Frick i Göteborg.
Informationen om Alfred kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Alfred Snibb
Var bor Alfred?
Hur gammal är Alfred?
Alfred Snibb är 27 år gammal och föddes den 29 augusti 1998. Han fyller 28 år den 29 augusti.
Har Alfred några bolagsengagemang?
Alfred har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Hagaparken Vänersborg . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Alfred några fordon?
Är Alfred gift?
Alfred är inte gift.
Vilket telefonnummer har Alfred?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Alfred.
Vilket stjärntecken har Alfred?
Alfred har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Alfred folkbokförd?
Alfred Snibb är folkbokförd i Vänersborg kommun.
Vilket län tillhör Alfred?
Alfred Snibb tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Alfred?
Alfred Snibb tillhör Vänersborg och Väne-Ryrs församling.