7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Carl Emil Olsson

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 19980901- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 1 september 1998

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Carl Emil Olsson

Förnamn: Carl Emil

Tilltalsnamn: Emil

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1998-09-01

Gatuadress: Fågelviks-Råglanda 501

Postnummer: 655 94

Postort: Karlstad

Distrikt: Östra Fågelvik

Församling: Väse-Fågelviks församling (178003)

Kommun: Karlstad (1780)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Emil

Emil Olsson är 27 år och bosatt på Fågelviks-Råglanda 501 i Karlstad. Han bor i ett lantbruk på 102 kvm . Där har han bott i 27 år och 296 dagar sedan han flyttade in den 1 september 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Emil

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Olsson?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fågelviks-Råglanda 501

Latitud: 59.439519   |   Longitud: 13.695994

Registrerat på adressen


Fågelviks-Råglanda 501
655 94 Karlstad

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
OLSSON, HÅKAN Status Aktiv
Ansvarig Bo Håkan Olsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bo Håkan Olsson (Innehavare) Kolla lön direkt
OLSSON, TORD INGEMAR Status Aktiv
Ansvarig Tord Ingemar Olsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Tord Ingemar Olsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-06-08 (4 år) Ägare Anna Camilla Dyveke Huatorpet Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-06-08 (4 år) Anna Camilla Dyveke Huatorpet Olsson Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-06-09 (6 år) Ägare Anna Camilla Dyveke Huatorpet Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-06-09 (6 år) Anna Camilla Dyveke Huatorpet Olsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 102 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Emil har inga bolagsengagemang


Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 296 dagar)

Födelsedag

01 september (en tisdag om 69 dagar)

Födelsedatum

1998-09-01 (en tisdag för 10 158 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 69 dagar (en fredag)

Emil Olsson är 27 år och bosatt på Fågelviks-Råglanda 501 i Karlstad. Han bor i ett lantbruk på 102 kvm . Där har han bott i 27 år och 296 dagar sedan han flyttade in den 1 september 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 655 94, är medelinkomsten 450 362 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,47 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Emil ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 179.

Emil bor tillsammans med 6 personer: Anna Camilla Dyveke Huatorpet Olsson , Håkan Olsson , Tord Ingemar Olsson , Alicia Kamelod , Albin Olsson , Linn Olsson . Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är inte gift.

Emil fyller 28 år om 69 dagar och har namnsdag om 143 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 2 år och 69 dagar (en fredag).

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Olsson