7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Hafso Abdi Farhaan

Årsinkomst: Kolla Hafsos lön anonymt

Personnummer: 19981010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 10 oktober 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Hafso Abdi Farhaan

Förnamn: Hafso Abdi

Tilltalsnamn: Hafso

Efternamn: Farhaan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-10-07

Gatuadress: Balladgatan 15 C lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 703 73

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hafso

Hafso Farhaan är en kvinna på 27 år som bor på Balladgatan 15 C lgh 1002 i Örebro. Hafsos bostad är en lägenhet med 4 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 18 år och 262 dagar sedan hon flyttade in den 7 oktober 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hafso

Informationen om Hafso kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hafso Farhaan?

Vad tjänar Hafso?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hafsos
Kreditstatus?

Nyfiken på Hafsos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Balladgatan 15 C lgh 1002

Latitud: 59.302145   |   Longitud: 15.183448

Registrerat på adressen


Balladgatan 15 C lgh 1002
703 73 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hafso kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hafso hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hafsos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hafso har inga bolagsengagemang


Mer om Hafso


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 259 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 106 dagar)

Födelsedatum

1998-10-10 (en lördag för 10 121 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 106 dagar (en tisdag)

Hafso Farhaan är en kvinna på 27 år som bor på Balladgatan 15 C lgh 1002 i Örebro. Hafsos bostad är en lägenhet med 4 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 18 år och 262 dagar sedan hon flyttade in den 7 oktober 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Hafsos postnummer, 703 73, är medelinkomsten 190 882 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hafso och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Hafso ingår. Hafsos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 260.

Hafso bor tillsammans med 6 personer: Shamso Ali Nur , Alia Farhaan , Abdi Faarah , Nimo Abdi Farhaan , Ayan Abdi Farhaan , Anas Farhaan . Hon är inte gift.

På Hafsos nästa födelsedag fyller hon 28 år. Den inträffar om 106 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 106 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Hafso har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hafso i Sverige Hafso Ali i Angered, Hafso Abdi i Angered och Hafso Salad i Västra Frölunda.

Informationen om Hafso kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hafso Farhaan