7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Diellza Ahmeti

Årsinkomst: Kolla Diellzas lön anonymt

Personnummer: 19981109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 9 november 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Diellza Ahmeti

Förnamn: Diellza

Tilltalsnamn: Diellza

Efternamn: Ahmeti

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-08-06

Gatuadress: Rågången 10 I

Postnummer: 281 40

Postort: Hässleholm

Distrikt: Hässleholm

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diellza

Diellza Ahmeti är en kvinna på 27 år som bor på Rågången 10 I i Hässleholm. Diellzas bostad är en lägenhet på 101 kvm . Där har hon bott i 5 år och 348 dagar sedan hon flyttade in den 6 augusti 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Diellza

Informationen om Diellza kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diellza Ahmeti?

Vad tjänar Diellza?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diellzas
Kreditstatus?

Nyfiken på Diellzas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rågången 10 I

Latitud: 56.168847   |   Longitud: 13.787350

Registrerat på adressen


Rågången 10 I
281 40 Hässleholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diellza kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diellza hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diellzas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 101 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diellza har inga bolagsengagemang


Mer om Diellza


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 253 dagar)

Födelsedag

09 november (en måndag om 112 dagar)

Födelsedatum

1998-11-09 (en måndag för 10 115 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 112 dagar (en torsdag)

Diellza Ahmeti är en kvinna på 27 år som bor på Rågången 10 I i Hässleholm. Diellzas bostad är en lägenhet på 101 kvm . Där har hon bott i 5 år och 348 dagar sedan hon flyttade in den 6 augusti 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Diellzas postnummer, 281 40, är medelinkomsten 351 539 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,60 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Diellza och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Diellza ingår. Diellzas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Diellza bor tillsammans med 3 personer: Artmir Ahmeti , Sukrije Ahmeti , Rustem Querkin Ahmeti . Hon är inte gift.

På Diellzas nästa födelsedag fyller hon 28 år. Den inträffar om 112 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 112 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Diellza har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diellza i Sverige Diellza Ibishi i Mölndal, Diellza Peci i Trollhättan och Diellza Ahmeti i Hässleholm.

Informationen om Diellza kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diellza Ahmeti