7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Johan Håkan Filip Sundlöf
Årsinkomst: Kolla Filips lön anonymt
Personnummer: 19981130-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 30 november 1998
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 maj
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Johan Håkan Filip Sundlöf
Förnamn: Johan Håkan Filip
Tilltalsnamn: Filip
Efternamn: Sundlöf
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-06-01
Gatuadress: Storbyn 1
Postnummer: 774 99
Postort: By Kyrkby
Distrikt: By
Församling: By församling (208403)
Kommun: Avesta (2084)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Filip
Filip Sundlöf är en man på 27 år som bor på Storbyn 1 i By Kyrkby. Filips bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Där har han bott i 7 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Filip
Informationen om Filip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storbyn 1
Registrerat på adressen
774 99 By Kyrkby
Telefonnummer
Företag på adressen | 3 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Johan Håkan Filip Sundlöf (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Johan Håkan Filip Sundlöf (VD) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Alexandra Isabella Lorenz (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Alexandra Isabella Lorenz (VD) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Alexandra Isabella Lorenz (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Alexandra Isabella Lorenz (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-08-31 (5 år) Ägare Alexandra Lorenz Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-08-31 (5 år) | Alexandra Lorenz | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Filip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Filip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Filips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,4 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 100% | 2024 | 1,4 | 0 |
Mer om Filip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 210 dagar)
Födelsedag
30 november (en måndag om 155 dagar)
Födelsedatum
1998-11-30 (en måndag för 10 072 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 155 dagar (en torsdag)
Filip Sundlöf är en man på 27 år som bor på Storbyn 1 i By Kyrkby. Filips bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Där har han bott i 7 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Filips postnummer, 774 99, är medelinkomsten 369 965 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Filip och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Filip ingår. Filips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.
Filip bor tillsammans med Alexandra Lorenz. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2019 och har bott där totalt 7 år och 27 dagar. På adressen finns en hund (som Filip inte är ägare till). Han är inte gift.
På Filips nästa födelsedag fyller han 28 år. Den inträffar om 155 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 155 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 308 dagar.
Namnet Filip är 'Grekiskt namn (Phi´lippos), sammansatt av ord med bet. ’vän’ och ’häst’'.
Filip har 1 bolagsengagemang (
Sundlöfs Bygg & Snickeri AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Filip i Sverige Filip Poon i Stockholm, Filip Stiller Borowicz i Stockholm och Filip Kaspersen Lamprecht i Stockholm.
Informationen om Filip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Filip Sundlöf
Var bor Filip?
Hur gammal är Filip?
Filip Sundlöf är 27 år gammal och föddes den 30 november 1998. Han fyller 28 år den 30 november.
Har Filip några bolagsengagemang?
Filip har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sundlöfs Bygg & Snickeri AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Filip några fordon?
Är Filip gift?
Filip är inte gift.
Vilket telefonnummer har Filip?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Filip.
Vilket stjärntecken har Filip?
Filip har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Filip folkbokförd?
Filip Sundlöf är folkbokförd i Avesta kommun.
Vilket län tillhör Filip?
Filip Sundlöf tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Filip?
Filip Sundlöf tillhör By församling.