7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
John Roger Gustav Johansson
Årsinkomst: Kolla Gustavs lön anonymt
Personnummer: 19981203-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 3 december 1998
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 juni
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: John Roger Gustav Johansson
Förnamn: John Roger Gustav
Tilltalsnamn: Gustav
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1999-11-01
Gatuadress: Sjövägen 1
Postnummer: 957 32
Postort: Övertorneå
Distrikt: Övertorneå
Församling: Övertorneå församling (251801)
Kommun: Övertorneå (2518)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Gustav
Gustav Johansson är en 27 årig man och bosatt på Sjövägen 1 i Övertorneå. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Gustav
Informationen om Gustav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sjövägen 1
Registrerat på adressen
957 32 Övertorneå
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig John Roger Gustav Johansson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | John Roger Gustav Johansson (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Karl Axel Viktor Johansson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Karl Axel Viktor Johansson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gustav kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gustav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gustavs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1880
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% |
Mer om Gustav
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 203 dagar)
Födelsedag
03 december (en torsdag om 162 dagar)
Födelsedatum
1998-12-03 (en torsdag för 10 065 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 162 dagar (en söndag)
Gustav Johansson är en 27 årig man och bosatt på Sjövägen 1 i Övertorneå. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Gustavs bostadsområde, på postnummer 957 32, är 342 976 kr per år och 3,09 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Övertorneå där Gustavs ingår. Gustavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Förutom Gustav bor också Viktor Johansson på adressen. Där har han bott i 25 år och 199 dagar sedan han först registrerades där den 7 december 2000. Gustav är inte gift.
Gustavs nästa födelsedag är om 162 dagar då han fyller 28 år. Hans namnsdag är om 347 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 162 dagar (en söndag).
Namnet Gustav är 'Svenskt namn, eg. en skriftspråklig form av fornsvenska Götstaf (se Gösta)'.
Gustav har 1 bolagsengagemang (
Rogers Service i Norr AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gustav i Sverige Gustav Atterot i Onsala, Gustav Bergström i Sjulsmark och Gustav Mandelmann i Simrishamn.
Informationen om Gustav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gustav Johansson
Var bor Gustav?
Hur gammal är Gustav?
Gustav Johansson är 27 år gammal och föddes den 3 december 1998. Han fyller 28 år den 3 december.
Har Gustav några bolagsengagemang?
Gustav har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Rogers Service i Norr AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Gustav några fordon?
Är Gustav gift?
Gustav är inte gift.
Vilket telefonnummer har Gustav?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gustav.
Vilket stjärntecken har Gustav?
Gustav har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Gustav folkbokförd?
Gustav Johansson är folkbokförd i Övertorneå kommun.
Vilket län tillhör Gustav?
Gustav Johansson tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Gustav?
Gustav Johansson tillhör Övertorneå församling.