7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Isabella Santos
Årsinkomst: Kolla Isabellas lön anonymt
Personnummer: 19981229-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 29 december 1998
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 30 oktober
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Isabella Santos
Förnamn: Isabella
Tilltalsnamn: Isabella
Efternamn: Santos
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-26
Gatuadress: Klarinettvägen 23
Postnummer: 732 32
Postort: Arboga
Distrikt: Arboga stadsdistrikt
Församling: Arbogabygdens församling (198401)
Kommun: Arboga (1984)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Isabella
Isabella Santos är en kvinna på 27 år som bor på Klarinettvägen 23 i Arboga. Isabellas bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har hon bott i 2 år och 64 dagar sedan hon flyttade in den 26 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Isabella
Informationen om Isabella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Klarinettvägen 23
Registrerat på adressen
732 32 Arboga
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Isabella kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Isabella hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Isabellas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 122 kvm
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 0 st
Isabella har inga bolagsengagemang
Mer om Isabella
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 182 dagar)
Födelsedag
29 december (en tisdag om 183 dagar)
Födelsedatum
1998-12-29 (en tisdag för 10 044 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 183 dagar (en fredag)
Isabella Santos är en kvinna på 27 år som bor på Klarinettvägen 23 i Arboga. Isabellas bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har hon bott i 2 år och 64 dagar sedan hon flyttade in den 26 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Isabellas postnummer, 732 32, är medelinkomsten 363 499 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Isabella och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arboga där Isabella ingår. Isabellas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Isabella bor tillsammans med 3 personer: Sebastian Santos , Edison Henriquez , Marina Landaverde Villalta . Hon är gift med Sebastian Santos .
På Isabellas nästa födelsedag fyller hon 28 år. Den inträffar om 183 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 183 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 123 dagar.
Namnet Isabella är 'Spansk eller provensalsk ombildning av Elisabet'.
Isabella har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Isabella i Sverige Isabella Löwengrip i Lidingö, Isabella Cruz Campoy i Örebro och Isabella Nasilowski i Göteborg.
Informationen om Isabella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Isabella Santos
Var bor Isabella?
Hur gammal är Isabella?
Isabella Santos är 27 år gammal och föddes den 29 december 1998. Hon fyller 28 år den 29 december.
Har Isabella några bolagsengagemang?
Isabella har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Isabella några fordon?
Är Isabella gift?
Isabella är gift med Sebastian Santos.
Vilket telefonnummer har Isabella?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Isabella.
Vilket stjärntecken har Isabella?
Isabella har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Isabella folkbokförd?
Isabella Santos är folkbokförd i Arboga kommun.
Vilket län tillhör Isabella?
Isabella Santos tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Isabella?
Isabella Santos tillhör Arbogabygdens församling.