7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Abdulrhman Abdulsamad
Årsinkomst: Kolla Abdulrhmans lön anonymt
Personnummer: 19990101-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 1 januari 1999
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Abdulrhman Abdulsamad
Förnamn: Abdulrhman
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abdulsamad
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-07-19
Gatuadress: Fabriksgatan 8 E lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 283 31
Postort: Osby
Distrikt: Osby
Församling: Osby-Visseltofta församling (127301)
Kommun: Osby (1273)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Abdulrhman Abdulsamad är en 27 årig man och bosatt på Fabriksgatan 8 E lgh 1202 i Osby. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 346 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fabriksgatan 8 E lgh 1202
Registrerat på adressen
283 31 Osby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Abdulrhman kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Abdulrhman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Abdulrhmans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 66 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Abdulrhman har inga bolagsengagemang
Mer om Abdulrhman
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 180 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 185 dagar)
Födelsedatum
1999-01-01 (en fredag för 10 042 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 185 dagar (en måndag)
Abdulrhman Abdulsamad är en 27 årig man och bosatt på Fabriksgatan 8 E lgh 1202 i Osby. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 346 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Abdulrhmans bostadsområde, på postnummer 283 31, är 280 774 kr per år och 7,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Osby där Abdulrhmans ingår. Abdulrhmans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Förutom Abdulrhman bor också Sidra Allaham på adressen. Där har hon bott i 346 dagar sedan hon först registrerades där den 19 juli 2025. Abdulrhman är gift med Sidra Allaham .
Abdulrhmans nästa födelsedag är om 185 dagar då han fyller 28 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 185 dagar (en måndag).
Abdulrhman har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdulrhman i Sverige Abdulrhman Taha i Johanneshov, Abdulrhman Mohammad i Malmö och Abdulrhman Awad i Limhamn.
Informationen om Abdulrhman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Abdulrhman Abdulsamad
Var bor Abdulrhman?
Hur gammal är Abdulrhman?
Abdulrhman Abdulsamad är 27 år gammal och föddes den 1 januari 1999. Han fyller 28 år den 1 januari.
Har Abdulrhman några bolagsengagemang?
Abdulrhman har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Abdulrhman några fordon?
Är Abdulrhman gift?
Abdulrhman är gift med Sidra Allaham.
Vilket telefonnummer har Abdulrhman?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Abdulrhman.
Vilket stjärntecken har Abdulrhman?
Abdulrhman har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Abdulrhman folkbokförd?
Abdulrhman Abdulsamad är folkbokförd i Osby kommun.
Vilket län tillhör Abdulrhman?
Abdulrhman Abdulsamad tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Abdulrhman?
Abdulrhman Abdulsamad tillhör Osby-Visseltofta församling.