8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-29
Rohit Dash
Årsinkomst: Kolla Rohits lön anonymt
Personnummer: 19990127-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 27 januari 1999
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Rohit Dash
Förnamn: Rohit
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Dash
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-10-20
Gatuadress: Amanuensvägen 12 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 114 16
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Engelbrekt
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rohit Dash är 27 år gammal och bor på Amanuensvägen 12 lgh 1102 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 18 kvm . Där har han bott i 9 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
114 16 Stockholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rohit kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rohit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rohits bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Inget kök
Boarea: 18 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Rohit har inga bolagsengagemang
Mer om Rohit
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 275 dagar)
Födelsedag
27 januari (en onsdag om 90 dagar)
Födelsedatum
1999-01-27 (en onsdag för 10 137 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 90 dagar (en lördag)
Rohit Dash är 27 år gammal och bor på Amanuensvägen 12 lgh 1102 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 18 kvm . Där har han bott i 9 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 114 16, som är Rohits bostadsområde, är medelinkomsten 39 395 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,83 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Rohits ingår. Rohits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 180.
Rohit delar bostaden med Amartya Kumar Prusty, en 28 årig man. Han flyttade in den 23 juli 2026 och har bott där totalt 98 dagar. Rohit är inte gift.
Rohit har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 64 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 90 dagar då han fyller 28 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 90 dagar (en lördag).
Rohit har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rohit i Sverige Rohit Kapil i Huddinge, Rohit Jadhav i Järfälla och Rohit Muralidharan i Upplands Väsby.
Informationen om Rohit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rohit Dash
Var bor Rohit?
Hur gammal är Rohit?
Rohit Dash är 27 år gammal och föddes den 27 januari 1999. Han fyller 28 år den 27 januari.
Har Rohit några bolagsengagemang?
Rohit har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rohit några fordon?
Är Rohit gift?
Rohit är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rohit?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rohit.
Vilket stjärntecken har Rohit?
Rohit har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Rohit folkbokförd?
Rohit Dash är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Rohit?
Rohit Dash tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Rohit?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Rohit tillhör.