7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl
Årsinkomst: Kolla Katia Johannas lön anonymt
Personnummer: 19990306-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 6 mars 1999
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 21 juli
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Katia Johanna De La Guardia Westerdahl
Förnamn: Katia Johanna
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: De La Guardia Westerdahl
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-05-31
Gatuadress: Rådmansgatan 35 lgh 1401
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 113 58
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Adolf Fredrik
Församling: Adolf Fredriks församling (018005)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl är en 27 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 59 dagar sedan 31 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rådmansgatan 35 lgh 1401
Registrerat på adressen
113 58 Stockholm
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Katia Johanna kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Katia Johanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Katia Johannas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 55 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Katia Johanna har inga bolagsengagemang
Mer om Katia Johanna
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 145 dagar)
Födelsedag
06 mars (en lördag om 220 dagar)
Födelsedatum
1999-03-06 (en lördag för 10 007 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 220 dagar (en tisdag)
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl är en 27 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 59 dagar sedan 31 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Katia Johannas bostadsområde, på postnummer 113 58, har 2,75 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 710 112 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Katia Johannas ingår. Katia Johannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 152.
Katia Johanna bor tillsammans med en 54 årig kvinna vid namn Kristina Wahlbom. Hon registrerades på adressen den 11 juni 2008, och har bott där totalt 18 år och 48 dagar. Hon är inte gift.
Vill du fira Katia Johannas födelsedag ska du gratulera henne om 220 dagar då hon fyller 28 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 357 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 30 år om 2 år och 220 dagar (en tisdag).
Namnet Johanna är 'Grekiskt namn, femininform av Johannes'.
Katia Johanna har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Katia Johanna i Sverige det senaste kvartalet är Johanna Nordström i Stockholm, Katia Olsson i Luleå och Katia Postol i Dals Långed.
Informationen om Katia Johanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Katia Johanna De La Guardia Westerdahl
Var bor Katia Johanna?
Hur gammal är Katia Johanna?
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl är 27 år gammal och föddes den 6 mars 1999. Hon fyller 28 år den 6 mars.
Har Katia Johanna några bolagsengagemang?
Katia Johanna har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Katia Johanna några fordon?
Är Katia Johanna gift?
Katia Johanna är inte gift.
Vilket telefonnummer har Katia Johanna?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Katia Johanna.
Vilket stjärntecken har Katia Johanna?
Katia Johanna har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Katia Johanna folkbokförd?
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Katia Johanna?
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Katia Johanna?
Katia Johanna De La Guardia Westerdahl tillhör Adolf Fredriks församling.