7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Hala Imad Jasim Al-Ameri
Årsinkomst: Kolla Halas lön anonymt
Personnummer: 19990420-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 20 april 1999
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Hala Imad Jasim Al-Ameri
Förnamn: Hala Imad Jasim
Tilltalsnamn: Hala
Efternamn: Al-Ameri
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-04-14
Gatuadress: Sven Brolids väg 1 lgh 1510
Våning & dörr: 5 våningen, dörr 10 från vänster
Postnummer: 414 74
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs Karl Johan
Församling: Göteborgs Carl Johans församling (148013)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hala
Hala Al-Ameri är en kvinna på 27 år som bor på Sven Brolids väg 1 lgh 1510 i Göteborg. Halas bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har hon bott i 1 år och 79 dagar sedan hon flyttade in den 14 april 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hala
Informationen om Hala kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sven Brolids väg 1 lgh 1510
Registrerat på adressen
414 74 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hala kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hala hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Halas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 25 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 2 Vinst (MSEK) −0,3 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 2 | −0,3 |
Mer om Hala
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 73 dagar)
Födelsedag
20 april (en tisdag om 292 dagar)
Födelsedatum
1999-04-20 (en tisdag för 9 935 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 292 dagar (en fredag)
Hala Al-Ameri är en kvinna på 27 år som bor på Sven Brolids väg 1 lgh 1510 i Göteborg. Halas bostad är en lägenhet med 1 rum på 25 kvm . Där har hon bott i 1 år och 79 dagar sedan hon flyttade in den 14 april 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Halas postnummer, 414 74, är medelinkomsten 165 361 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hala och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Hala ingår. Halas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 232.
Hala bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Halas nästa födelsedag fyller hon 28 år. Den inträffar om 292 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 292 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Hala har 1 bolagsengagemang (
Storebro Ägg AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hala i Sverige Hala Al-Bayati i Göteborg, Hala Kasoaa i Uddevalla och Hala Al-Ameri i Göteborg.
Informationen om Hala kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hala Al-Ameri
Var bor Hala?
Hur gammal är Hala?
Hala Al-Ameri är 27 år gammal och föddes den 20 april 1999. Hon fyller 28 år den 20 april.
Har Hala några bolagsengagemang?
Hala har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Storebro Ägg AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Hala några fordon?
Är Hala gift?
Hala är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hala?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hala.
Vilket stjärntecken har Hala?
Hala har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Hala folkbokförd?
Hala Al-Ameri är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Hala?
Hala Al-Ameri tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Hala?
Hala Al-Ameri tillhör Göteborgs Carl Johans församling.