7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-20
Shivani Baddam
Årsinkomst: Kolla Shivanis lön anonymt
Personnummer: 19990513-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 13 maj 1999
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Shivani Baddam
Förnamn: Shivani
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Baddam
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-28
Gatuadress: Värmegatan 4 lgh 0901
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster
Postnummer: 418 32
Postort: Göteborg
Distrikt: Biskopsgården
Församling: Lundby församling (148017)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Shivani Baddam är en 27 årig kvinna och bosatt på Värmegatan 4 lgh 0901 i Göteborg. Hon flyttade in på adressen den 28 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 295 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Värmegatan 4 lgh 0901
Registrerat på adressen
418 32 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Shivani kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Shivani hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Shivani har inga bolagsengagemang
Mer om Shivani
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 68 dagar)
Födelsedag
13 maj (en torsdag om 297 dagar)
Födelsedatum
1999-05-13 (en torsdag för 9 930 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 297 dagar (en söndag)
Shivani Baddam är en 27 årig kvinna och bosatt på Värmegatan 4 lgh 0901 i Göteborg. Hon flyttade in på adressen den 28 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 295 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Shivanis bostadsområde, på postnummer 418 32, är 303 596 kr per år och 6,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Shivanis ingår. Shivanis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 155.
Förutom Shivani bor också Venkata Hemanth Sai Devadurgam på adressen. Där har han bott i 2 år och 353 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2023. Shivani är gift med Venkata Hemanth Sai Devadurgam .
Shivanis nästa födelsedag är om 297 dagar då hon fyller 28 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 297 dagar (en söndag).
Shivani har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shivani i Sverige Shivani Janjua i Angered, Shivani Mistry-Dhokia i Trollhättan och Shivani Shete i Sundbyberg.
Informationen om Shivani kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Shivani Baddam
Var bor Shivani?
Hur gammal är Shivani?
Shivani Baddam är 27 år gammal och föddes den 13 maj 1999. Hon fyller 28 år den 13 maj.
Har Shivani några bolagsengagemang?
Shivani har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Shivani några fordon?
Är Shivani gift?
Shivani är gift med Venkata Hemanth Sai Devadurgam.
Vilket telefonnummer har Shivani?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Shivani.
Vilket stjärntecken har Shivani?
Shivani har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Shivani folkbokförd?
Shivani Baddam är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Shivani?
Shivani Baddam tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Shivani?
Shivani Baddam tillhör Lundby församling.