7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Dona Bahtiri

Årsinkomst: Kolla Donas lön anonymt

Personnummer: 19990702- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 2 juli 1999

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Dona Bahtiri

Förnamn: Dona

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bahtiri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-20

Gatuadress: Alvägen 6

Postnummer: 561 38

Postort: Huskvarna

Distrikt: Huskvarna

Församling: Hakarps församling (068006)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Dona Bahtiri är 27 år och bosatt på Alvägen 6 i Huskvarna. Hon bor i en villa på 118 kvm . Där har hon bott i 3 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 20 juni 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dona Bahtiri?

Vad tjänar Dona?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Donas
Kreditstatus?

Nyfiken på Donas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Alvägen 6

Latitud: 57.776249   |   Longitud: 14.293986

Registrerat på adressen


Alvägen 6
561 38 Huskvarna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dona kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dona hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Donas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dona har inga bolagsengagemang


Mer om Dona


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 16 dagar)

Födelsedag

02 juli (en fredag om 349 dagar)

Födelsedatum

1999-07-02 (en fredag för 9 878 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 349 dagar (en måndag)

Dona Bahtiri är 27 år och bosatt på Alvägen 6 i Huskvarna. Hon bor i en villa på 118 kvm . Där har hon bott i 3 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 20 juni 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 561 38, är medelinkomsten 464 030 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Dona ingår. Donas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.

Dona bor tillsammans med 4 personer: Ferdane Bahtiri , Sejdi Bahtiri , Elina Bahtiri , Anila Bahtiri . Hon är inte gift.

Dona fyller 28 år om 349 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 2 år och 349 dagar (en måndag).

Dona har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dona i Sverige Dona Krasniqi i Helsingborg, Dona Zalli i Oskarshamn och Dona Alija i Limhamn.

Informationen om Dona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dona Bahtiri