7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Fatemah Barbari

Årsinkomst: Kolla Fatemahs lön anonymt

Personnummer: 19990724- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 24 juli 1999

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Fatemah Barbari

Förnamn: Fatemah

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Barbari

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-04

Gatuadress: Vinggatan 10

Postnummer: 932 31

Postort: Skelleftehamn

Distrikt: Skellefteå Sankt Örjan

Församling: Skellefteå S:t Örjans församling (248202)

Kommun: Skellefteå (2482)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fatemah Barbari är en 26 årig kvinna och bosatt på Vinggatan 10 i Skelleftehamn. Hennes bostad är en villa på 105 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 274 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fatemah Barbari?

Vad tjänar Fatemah?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fatemahs
Kreditstatus?

Nyfiken på Fatemahs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vinggatan 10

Latitud: 64.695188   |   Longitud: 21.215770

Registrerat på adressen


Vinggatan 10
932 31 Skelleftehamn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fatemah kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fatemah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fatemahs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fatemah har inga bolagsengagemang


Mer om Fatemah


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 346 dagar)

Födelsedag

24 juli (en fredag om 19 dagar)

Födelsedatum

1999-07-24 (en lördag för 9 843 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 19 dagar (en tisdag)

Fatemah Barbari är en 26 årig kvinna och bosatt på Vinggatan 10 i Skelleftehamn. Hennes bostad är en villa på 105 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 274 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Fatemahs bostadsområde, på postnummer 932 31, är 346 165 kr per år och 6,59 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Fatemahs ingår. Fatemahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 110.

Förutom Fatemah bor också Mohammed Asef Norouzi på adressen. Där har han bott i 3 år och 274 dagar sedan han först registrerades där den 4 oktober 2022. Fatemah är gift med Mohammed Asef Norouzi .

Fatemahs nästa födelsedag är om 19 dagar då hon fyller 27 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 3 år och 19 dagar (en tisdag).

Fatemah har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fatemah i Sverige Fatemah Hegab i Göteborg, Fatemah Alhorany i Stenungsund och Fatemah Esmat i Vetlanda.

Informationen om Fatemah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fatemah Barbari