8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-05

Stefan Filip Simec

Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt

Personnummer: 19991009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 9 oktober 1999

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Stefan Filip Simec

Förnamn: Stefan Filip

Tilltalsnamn: Stefan

Efternamn: Simec

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-30

Gatuadress: Lindgatan 2

Postnummer: 275 66

Postort: Vollsjö

Distrikt: Vollsjö

Församling: Vollsjö församling (126511)

Kommun: Sjöbo (1265)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stefan

Stefan Simec är en man på 26 år som bor på Lindgatan 2 i Vollsjö. Stefans bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 1 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 30 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stefan Simec?

Vad tjänar Stefan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stefans
Kreditstatus?

Nyfiken på Stefans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lindgatan 2

Latitud: 55.706068   |   Longitud: 13.786614

Registrerat på adressen


Lindgatan 2
275 66 Vollsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stefan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stefans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 90 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Stefan har inga bolagsengagemang


Mer om Stefan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 361 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 4 dagar)

Födelsedatum

1999-10-09 (en lördag för 9 858 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 4 dagar (en tisdag)

Stefan Simec är en man på 26 år som bor på Lindgatan 2 i Vollsjö. Stefans bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 1 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 30 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Stefans postnummer, 275 66, är medelinkomsten 294 644 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sjöbo där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Stefan bor tillsammans med Tanja Vasiljevic. Hon är en 56 årig kvinna som flyttade in den 30 maj 2012 och har bott där totalt 14 år och 128 dagar. Han är inte gift.

På Stefans nästa födelsedag fyller han 27 år. Den inträffar om 4 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 4 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 82 dagar.

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Stefan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stefan Simec