8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-22
Célia Vanessa Simone Soudarin
Årsinkomst: Kolla Célia Vanessa Simones lön anonymt
Personnummer: 19991019-
Ålder: 27 år
Födelsedag: 19 oktober 1999
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 oktober
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Célia Vanessa Simone Soudarin
Förnamn: Célia Vanessa Simone
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Soudarin
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-07-27
Gatuadress: Dübengatan 29 A lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 981 40
Postort: Kiruna
Distrikt: Jukkasjärvi
Församling: Jukkasjärvi församling (258401)
Kommun: Kiruna (2584)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Célia Vanessa Simone Soudarin är en kvinna på 27 år som bor på Dübengatan 29 A lgh 1303 i Kiruna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i 87 dagar sedan hon flyttade in den 27 juli 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dübengatan 29 A lgh 1303
Registrerat på adressen
981 40 Kiruna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Célia Vanessa Simone kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Célia Vanessa Simone hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Célia Vanessa Simones bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Célia Vanessa Simone har inga bolagsengagemang
Mer om Célia Vanessa Simone
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
27 år (och 3 dagar)
Födelsedag
19 oktober (en tisdag om 362 dagar)
Födelsedatum
1999-10-19 (en tisdag för 9 865 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 2 år och 362 dagar (en fredag)
Célia Vanessa Simone Soudarin är en kvinna på 27 år som bor på Dübengatan 29 A lgh 1303 i Kiruna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i 87 dagar sedan hon flyttade in den 27 juli 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Célia Vanessa Simones postnummer, 981 40, är medelinkomsten 441 093 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Célia Vanessa Simone och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kiruna där Célia Vanessa Simone ingår. Célia Vanessa Simones lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.
Célia Vanessa Simone bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Célia Vanessa Simones nästa födelsedag fyller hon 28 år. Den inträffar om 362 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 2 år och 362 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 6 dagar.
Namnet Simone är 'Franskt namn, femininform av Simon'.
Célia Vanessa Simone har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Célia Vanessa Simone i Sverige Simone Brolin i Stockholm, Vanessa Sarossy i Sundbyberg och Célia Lecourtiller i Nacka.
Informationen om Célia Vanessa Simone kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Célia Vanessa Simone Soudarin
Var bor Célia Vanessa Simone?
Hur gammal är Célia Vanessa Simone?
Célia Vanessa Simone Soudarin är 27 år gammal och föddes den 19 oktober 1999. Hon fyller 28 år den 19 oktober.
Har Célia Vanessa Simone några bolagsengagemang?
Célia Vanessa Simone har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Célia Vanessa Simone några fordon?
Är Célia Vanessa Simone gift?
Célia Vanessa Simone är inte gift.
Vilket telefonnummer har Célia Vanessa Simone?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Célia Vanessa Simone.
Vilket stjärntecken har Célia Vanessa Simone?
Célia Vanessa Simone har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Célia Vanessa Simone folkbokförd?
Célia Vanessa Simone Soudarin är folkbokförd i Kiruna kommun.
Vilket län tillhör Célia Vanessa Simone?
Célia Vanessa Simone Soudarin tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Célia Vanessa Simone?
Célia Vanessa Simone Soudarin tillhör Jukkasjärvi församling.