7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Jonathan Jörgen Alderlid Ylinenvaara

Årsinkomst: Kolla Jonathans lön anonymt

Personnummer: 19991019- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 19 oktober 1999

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juli

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jonathan Jörgen Alderlid Ylinenvaara

Förnamn: Jonathan Jörgen

Tilltalsnamn: Jonathan

Efternamn: Alderlid Ylinenvaara

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-11-22

Gatuadress: Järneksstigen 3

Postnummer: 760 21

Postort: Vätö

Distrikt: Vätö

Församling: Roslagsbro-Vätö församling (018820)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonathan

Jonathan Alderlid Ylinenvaara är en man på 26 år som bor på Järneksstigen 3 i Vätö. Jonathans bostad är en villa på 47 kvm . Där har han bott i 4 år och 223 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jonathan

Informationen om Jonathan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonathan Alderlid Ylinenvaara?

Vad tjänar Jonathan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonathans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonathans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järneksstigen 3

Latitud: 59.839823   |   Longitud: 18.961796

Registrerat på adressen


Järneksstigen 3
760 21 Vätö

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-05-19 (5 år) Ägare Jennifer Alderlid Ylinenvaara Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-05-19 (5 år) Jennifer Alderlid Ylinenvaara Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonathan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonathan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonathans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 47 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jonathan har inga bolagsengagemang


Mer om Jonathan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 257 dagar)

Födelsedag

19 oktober (en måndag om 108 dagar)

Födelsedatum

1999-10-19 (en tisdag för 9 754 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 108 dagar (en fredag)

Jonathan Alderlid Ylinenvaara är en man på 26 år som bor på Järneksstigen 3 i Vätö. Jonathans bostad är en villa på 47 kvm . Där har han bott i 4 år och 223 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jonathans postnummer, 760 21, är medelinkomsten 402 036 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jonathan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Jonathan ingår. Jonathans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Jonathan bor tillsammans med Jennifer Alderlid Ylinenvaara. Hon är en 27 årig kvinna som flyttade in den 3 mars 2022 och har bott där totalt 4 år och 122 dagar. På adressen finns en hund (som Jonathan inte är ägare till). Han är gift med Jennifer Alderlid Ylinenvaara .

På Jonathans nästa födelsedag fyller han 27 år. Den inträffar om 108 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 108 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 6 dagar.

Namnet Jörgen är 'Dansk form av Georg'.

Jonathan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonathan i Sverige Jonathan Edwijn i Järved, Jonathan Skifs i Nacka och Jonathan Falk Sundman i Stockholm.

Informationen om Jonathan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonathan Alderlid Ylinenvaara