7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Carl Oscar Jonasson

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 19991022- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 22 oktober 1999

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Oscar Jonasson

Förnamn: Carl Oscar

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Jonasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-09-03

Gatuadress: Lunden Östuga 1

Postnummer: 673 98

Postort: Koppom

Distrikt: Köla

Församling: Köla församling (173005)

Kommun: Eda (1730)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Jonasson är 26 år och bosatt på Lunden Östuga 1 i Koppom. Där har han bott i 11 år och 325 dagar sedan han flyttade in den 3 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Jonasson?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lunden Östuga 1

Latitud: 59.770416   |   Longitud: 12.162199

Registrerat på adressen


Lunden Östuga 1
673 98 Koppom

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Jonasson, Sylvia Status Aktiv
Ansvarig Sylvia Jonasson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sylvia Jonasson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
JCT Skogs AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 11,2 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 11,2 0,4

Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 276 dagar)

Födelsedag

22 oktober (en torsdag om 89 dagar)

Födelsedatum

1999-10-22 (en fredag för 9 773 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 89 dagar (en måndag)

Carl Jonasson är 26 år och bosatt på Lunden Östuga 1 i Koppom. Där har han bott i 11 år och 325 dagar sedan han flyttade in den 3 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 673 98, är medelinkomsten 301 754 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,34 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Eda där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Carl bor tillsammans med Sylvia Jonasson. Hon har bott på Lunden Östuga 1 i totalt 55 år och 51 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 4 juni 1971. Han är inte gift.

Carl fyller 27 år om 89 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 3 år och 89 dagar (en måndag).

Carl har 1 bolagsengagemang ( JCT Skogs AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Jonasson