7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Hossain Rezai

Årsinkomst: Kolla Hossains lön anonymt

Personnummer: 19991110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 10 november 1999

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Hossain Rezai

Förnamn: Hossain

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rezai

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-28

Gatuadress: Klippgatan 1 lgh 2202

Våning & dörr: 12 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 451 33

Postort: Uddevalla

Distrikt: Uddevalla

Församling: Uddevalla församling (148501)

Kommun: Uddevalla (1485)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hossain Rezai är en man på 26 år som bor på Klippgatan 1 lgh 2202 i Uddevalla. bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 69 dagar sedan han flyttade in den 28 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hossain Rezai?

Vad tjänar Hossain?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hossains
Kreditstatus?

Nyfiken på Hossains Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klippgatan 1 lgh 2202

Latitud: 58.342753   |   Longitud: 11.949341

Registrerat på adressen


Klippgatan 1 lgh 2202
451 33 Uddevalla

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hossain kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hossain hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hossains bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hossain har inga bolagsengagemang


Mer om Hossain


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 238 dagar)

Födelsedag

10 november (en tisdag om 127 dagar)

Födelsedatum

1999-11-10 (en onsdag för 9 735 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 127 dagar (en lördag)

Hossain Rezai är en man på 26 år som bor på Klippgatan 1 lgh 2202 i Uddevalla. bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 69 dagar sedan han flyttade in den 28 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hossains postnummer, 451 33, är medelinkomsten 222 669 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,80 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hossain och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Hossain ingår. Hossains lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Hossain bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Hossains nästa födelsedag fyller han 27 år. Den inträffar om 127 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 127 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Hossain har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hossain i Sverige Hossain Nawaz i Huddinge, Hossain Aminaey i Uppsala och Hossain Aman i Västra Frölunda.

Informationen om Hossain kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hossain Rezai