7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Ismael Mohamad

Årsinkomst: Kolla Ismaels lön anonymt

Personnummer: 19991207- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 7 december 1999

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Ismael Mohamad

Förnamn: Ismael

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mohamad

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-01

Gatuadress: Wieselgrensgatan 8 B lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 252 48

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ismael Mohamad är 26 år gammal och bor på Wieselgrensgatan 8 B lgh 1202 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 121 kvm . Där har han bott i 88 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ismael Mohamad?

Vad tjänar Ismael?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ismaels
Kreditstatus?

Nyfiken på Ismaels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Wieselgrensgatan 8 B lgh 1202

Latitud: 56.042322   |   Longitud: 12.706688

Registrerat på adressen


Wieselgrensgatan 8 B lgh 1202
252 48 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ismael kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ismael hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ismaels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 121 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1904

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ismael har inga bolagsengagemang


Mer om Ismael


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 203 dagar)

Födelsedag

07 december (en måndag om 162 dagar)

Födelsedatum

1999-12-07 (en tisdag för 9 700 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 162 dagar (en fredag)

Ismael Mohamad är 26 år gammal och bor på Wieselgrensgatan 8 B lgh 1202 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 121 kvm . Där har han bott i 88 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 252 48, som är Ismaels bostadsområde, är medelinkomsten 247 357 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,12 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Ismaels ingår. Ismaels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 70.

Ismael delar bostaden med Brian Christoffersen, en 41 årig man. Han flyttade in den 30 juli 2025 och har bott där totalt 333 dagar. Ismael är inte gift.

Ismael har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 162 dagar då han fyller 27 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 162 dagar (en fredag).

Ismael har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ismael i Sverige Ismael El-Ani i Landvetter, Ismael Refai i Malmö och Ismael Nader i Skövde.

Informationen om Ismael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ismael Mohamad