7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Nasrat Malikzada

Årsinkomst: Kolla Nasrats lön anonymt

Personnummer: 19991216- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 16 december 1999

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Nasrat Malikzada

Förnamn: Nasrat

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Malikzada

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-12-27

Gatuadress: Storgården 9 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 586 44

Postort: Linköping

Distrikt: Skäggetorp

Församling: Linköpings Skäggetorps församling (058035)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Nasrat Malikzada är en 26 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 178 dagar sedan 27 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nasrat Malikzada?

Vad tjänar Nasrat?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasrats
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasrats Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storgården 9 lgh 1002

Latitud: 58.423059   |   Longitud: 15.583670

Registrerat på adressen


Storgården 9 lgh 1002
586 44 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nasrat kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nasrat hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasrats bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 89 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nasrat har inga bolagsengagemang


Mer om Nasrat


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 189 dagar)

Födelsedag

16 december (en onsdag om 176 dagar)

Födelsedatum

1999-12-16 (en torsdag för 9 686 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 176 dagar (en söndag)

Nasrat Malikzada är en 26 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 178 dagar sedan 27 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Nasrats bostadsområde, på postnummer 586 44, har 2,18 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 284 258 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Nasrats ingår. Nasrats lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 246.

Nasrat bor tillsammans med en 26 årig kvinna vid namn Setareh Karimi. Hon registrerades på adressen den 4 januari 2024, och har bott där totalt 2 år och 170 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Nasrats födelsedag ska du gratulera honom om 176 dagar då han fyller 27 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 176 dagar (en söndag).

Nasrat har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Nasrat i Sverige det senaste kvartalet är Nasrat Ahmad Habib i Malmö, Nasrat Hussein i Norrköping och Nasrat Gedik i Trollhättan.

Informationen om Nasrat kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nasrat Malikzada