7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-12

Mohammad Ali Nemer

Årsinkomst: Kolla Mohammad Alis lön anonymt

Personnummer: 20000120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 20 januari 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Ali Nemer

Förnamn: Mohammad Ali

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nemer

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-07-14

Gatuadress: Larsbergsvägen 35 lgh 0901

Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster

Postnummer: 181 38

Postort: Lidingö

Distrikt: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Ali Nemer är en man på 26 år som bor på Larsbergsvägen 35 lgh 0901 i Lidingö. Där har han bott i 60 dagar sedan han flyttade in den 14 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Ali Nemer?

Vad tjänar Mohammad Ali?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammad Alis
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammad Alis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Larsbergsvägen 35 lgh 0901

Latitud: 59.344577   |   Longitud: 18.150299

Registrerat på adressen


Larsbergsvägen 35 lgh 0901
181 38 Lidingö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad Ali kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad Ali hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad Ali har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad Ali


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 235 dagar)

Födelsedag

20 januari (en onsdag om 130 dagar)

Födelsedatum

2000-01-20 (en torsdag för 9 732 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 130 dagar (en söndag)

Mohammad Ali Nemer är en man på 26 år som bor på Larsbergsvägen 35 lgh 0901 i Lidingö. Där har han bott i 60 dagar sedan han flyttade in den 14 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammad Alis postnummer, 181 38, är medelinkomsten 422 439 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammad Ali och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Mohammad Ali ingår. Mohammad Alis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Mohammad Ali bor tillsammans med 2 personer: Katrin Nilsson Wassén , Amelia Riabtjevskaja . Han är inte gift.

På Mohammad Alis nästa födelsedag fyller han 27 år. Den inträffar om 130 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 130 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 111 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammad Ali har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad Ali i Sverige Ali Cicek i Uppsala, Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala och Mohammad Atar i Kista.

Informationen om Mohammad Ali kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Ali Nemer