7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-12
Theo Oliver Samuelson
Årsinkomst: Kolla Theos lön anonymt
Personnummer: 20000315-
Ålder: 26 år
Födelsedag: 15 mars 2000
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 november
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Theo Oliver Samuelson
Förnamn: Theo Oliver
Tilltalsnamn: Theo
Efternamn: Samuelson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-10
Gatuadress: Vallavägen 8 lgh 1037
Våning & dörr: Entréplan, dörr 37 från vänster
Postnummer: 582 15
Postort: Linköping
Distrikt: Linköpings domkyrkodistrikt
Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Theo
Theo Samuelson är en 26 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 33 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 306 dagar sedan 10 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Theo
Informationen om Theo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vallavägen 8 lgh 1037
Registrerat på adressen
582 15 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Theo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Theo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Theos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 33 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Bolagsengagemang | 0 st
Theo har inga bolagsengagemang
Mer om Theo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
26 år (och 89 dagar)
Födelsedag
15 mars (en måndag om 276 dagar)
Födelsedatum
2000-03-15 (en onsdag för 9 585 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 3 år och 276 dagar (en fredag)
Theo Samuelson är en 26 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 33 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 306 dagar sedan 10 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Theos bostadsområde, på postnummer 582 15, har 0,70 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 79 711 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Theos ingår. Theos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Theo bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Theos födelsedag ska du gratulera honom om 276 dagar då han fyller 27 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 150 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 3 år och 276 dagar (en fredag).
Theo har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Theo i Sverige det senaste kvartalet är Theo Ledin i Stockholm, Theo Pokorny i Stockholm och Theo Bergvall .
Informationen om Theo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.