7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Sanne van Beek
Årsinkomst: Kolla Sannes lön anonymt
Personnummer: 20000327-
Ålder: 26 år
Födelsedag: 27 mars 2000
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Sanne van Beek
Förnamn: Sanne
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: van Beek
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-13
Gatuadress: Gavelåsvägen 4
Postnummer: 433 31
Postort: Partille
Distrikt: Partille
Församling: Partille församling (140201)
Kommun: Partille (1402)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sanne van Beek är 26 år gammal och bor på Gavelåsvägen 4 i Partille. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Där har hon bott i 1 år och 291 dagar sedan hon flyttade in den 13 september 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gavelåsvägen 4
Registrerat på adressen
433 31 Partille
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sanne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sanne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sannes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1911
Bolagsengagemang | 0 st
Sanne har inga bolagsengagemang
Mer om Sanne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
26 år (och 96 dagar)
Födelsedag
27 mars (en lördag om 269 dagar)
Födelsedatum
2000-03-27 (en måndag för 9 592 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 3 år och 269 dagar (en onsdag)
Sanne van Beek är 26 år gammal och bor på Gavelåsvägen 4 i Partille. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Där har hon bott i 1 år och 291 dagar sedan hon flyttade in den 13 september 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 433 31, som är Sannes bostadsområde, är medelinkomsten 515 979 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,59 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Partille där Sannes ingår. Sannes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Sanne delar bostaden med Zara Salisbury, en 21 årig kvinna. Hon flyttade in den 13 september 2025 och har bott där totalt 291 dagar. Sanne är inte gift.
Sanne har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 269 dagar då hon fyller 27 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 3 år och 269 dagar (en onsdag).
Sanne har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sanne i Sverige Sanne Josefson i Saltsjö-Boo, Sanne Meurman i Tärnsjö och Sanne Bertilsson i Ängelholm.
Informationen om Sanne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sanne van Beek
Var bor Sanne?
Hur gammal är Sanne?
Sanne van Beek är 26 år gammal och föddes den 27 mars 2000. Hon fyller 27 år den 27 mars.
Har Sanne några bolagsengagemang?
Sanne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sanne några fordon?
Är Sanne gift?
Sanne är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sanne?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sanne.
Vilket stjärntecken har Sanne?
Sanne har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Sanne folkbokförd?
Sanne van Beek är folkbokförd i Partille kommun.
Vilket län tillhör Sanne?
Sanne van Beek tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sanne?
Sanne van Beek tillhör Partille församling.