7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-13
Teodor Erik Simon Simonsson
Årsinkomst: Kolla Teodors lön anonymt
Personnummer: 20000629-
Ålder: 25 år
Födelsedag: 29 juni 2000
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 november
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Teodor Erik Simon Simonsson
Förnamn: Teodor Erik Simon
Tilltalsnamn: Teodor
Efternamn: Simonsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2002-06-01
Gatuadress: Rörtången 119
Postnummer: 442 98
Postort: Kode
Distrikt: Solberga
Församling: Solberga församling (148211)
Kommun: Kungälv (1482)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Teodor
Teodor Simonsson är en man på 25 år som bor på Rörtången 119 i Kode. Teodors bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 24 år och 12 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Teodor
Informationen om Teodor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rörtången 119
Registrerat på adressen
442 98 Kode
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-04-28 (11 år) Ägare Caroline Lundh Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-04-28 (11 år) | Caroline Lundh | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Teodor kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Teodor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Teodors bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1939
Bolagsengagemang | 0 st
Teodor har inga bolagsengagemang
Mer om Teodor
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
25 år (och 349 dagar)
Födelsedag
29 juni (en måndag om 16 dagar)
Födelsedatum
2000-06-29 (en torsdag för 9 480 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 4 år och 16 dagar (en lördag)
Teodor Simonsson är en man på 25 år som bor på Rörtången 119 i Kode. Teodors bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 24 år och 12 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Teodors postnummer, 442 98, är medelinkomsten 486 321 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Teodor och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Teodor ingår. Teodors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.
Teodor bor tillsammans med 3 personer: Caroline Lundh , Viktor Simonsson , Håkan Simonsson . På adressen finns en hund (som Teodor inte är ägare till). Han är inte gift.
På Teodors nästa födelsedag fyller han 26 år. Den inträffar om 16 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 16 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 149 dagar.
Namnet Teodor är 'Grekiskt namn (Theo´doros), sammansatt av ord med bet. ’gud’ och ’gåva’'.
Teodor har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Teodor i Sverige Teodor Stronegger i Gustavsberg, Teodor Nykvist i Sunne och Teodor Wolgers i Hägersten.
Informationen om Teodor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.