7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Lano Said Mohammad

Årsinkomst: Kolla Lanos lön anonymt

Personnummer: 20000704- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 4 juli 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lano Said Mohammad

Förnamn: Lano

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Said Mohammad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-29

Gatuadress: Värmlandsgatan 14 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 504 37

Postort: Borås

Distrikt: Borås Caroli

Församling: Borås Caroli församling (149001)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lano Said Mohammad är en 26 årig man och bosatt på Värmlandsgatan 14 lgh 1001 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 111 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lano Said Mohammad?

Vad tjänar Lano?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lanos
Kreditstatus?

Nyfiken på Lanos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Värmlandsgatan 14 lgh 1001

Latitud: 57.722986   |   Longitud: 12.927825

Registrerat på adressen


Värmlandsgatan 14 lgh 1001
504 37 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lano kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lano hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lanos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lano har inga bolagsengagemang


Mer om Lano


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 14 dagar)

Födelsedag

04 juli (en söndag om 351 dagar)

Födelsedatum

2000-07-04 (en tisdag för 9 510 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 351 dagar (en torsdag)

Lano Said Mohammad är en 26 årig man och bosatt på Värmlandsgatan 14 lgh 1001 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 111 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lanos bostadsområde, på postnummer 504 37, är 188 852 kr per år och 10,44 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lanos ingår. Lanos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Förutom Lano bor också Emine Iseni på adressen. Där har hon bott i 1 år och 108 dagar sedan hon först registrerades där den 1 april 2025. Lano är inte gift.

Lanos nästa födelsedag är om 351 dagar då han fyller 27 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 351 dagar (en torsdag).

Lano har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lano i Sverige Lano Al-Ezzi i Helsingborg, Lano Garmy i Lund och Lano Salih i Sollentuna.

Informationen om Lano kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lano Said Mohammad