8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-14

Mhammad Deeb Al Aboud

Årsinkomst: Kolla Mhammad Deebs lön anonymt

Personnummer: 20000709- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 26 år

Födelsedag: 9 juli 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Mhammad Deeb Al Aboud

Förnamn: Mhammad Deeb

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Aboud

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-07-22

Gatuadress: Oxhagsgatan 54 lgh 0901

Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster

Postnummer: 561 50

Postort: Huskvarna

Distrikt: Huskvarna

Församling: Huskvarna församling (068005)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mhammad Deeb Al Aboud är en man på 26 år som bor på Oxhagsgatan 54 lgh 0901 i Huskvarna. Där har han bott i 54 dagar sedan han flyttade in den 22 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mhammad Deeb Al Aboud?

Vad tjänar Mhammad Deeb?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mhammad Deebs
Kreditstatus?

Nyfiken på Mhammad Deebs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Oxhagsgatan 54 lgh 0901

Latitud: 57.776044   |   Longitud: 14.260310

Registrerat på adressen


Oxhagsgatan 54 lgh 0901
561 50 Huskvarna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mhammad Deeb kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mhammad Deeb hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Mhammad Deeb har inga bolagsengagemang


Mer om Mhammad Deeb


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

26 år (och 67 dagar)

Födelsedag

09 juli (en fredag om 298 dagar)

Födelsedatum

2000-07-09 (en söndag för 9 563 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 3 år och 298 dagar (en tisdag)

Mhammad Deeb Al Aboud är en man på 26 år som bor på Oxhagsgatan 54 lgh 0901 i Huskvarna. Där har han bott i 54 dagar sedan han flyttade in den 22 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mhammad Deebs postnummer, 561 50, är medelinkomsten 252 554 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mhammad Deeb och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Mhammad Deeb ingår. Mhammad Deebs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 236.

Mhammad Deeb bor tillsammans med 2 personer: Adnan Al Aboud , Mohamad Munib Alkhatib . Han är inte gift.

På Mhammad Deebs nästa födelsedag fyller han 27 år. Den inträffar om 298 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 3 år och 298 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 109 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mhammad Deeb har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mhammad Deeb i Sverige Deeb El Harbiti i Stockholm, Deeb Aqall och Deeb Alhussein i Vetlanda.

Informationen om Mhammad Deeb kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mhammad Deeb Al Aboud