7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-25
Ann Emmie Cornelia Jakobsson
Årsinkomst: Kolla Cornelias lön anonymt
Personnummer: 20000902-
Ålder: 25 år
Födelsedag: 2 september 2000
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Ann Emmie Cornelia Jakobsson
Förnamn: Ann Emmie Cornelia
Tilltalsnamn: Cornelia
Efternamn: Jakobsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-07-01
Gatuadress: Storskiftesvägen 2 F
Postnummer: 291 73
Postort: Önnestad
Distrikt: Önnestad
Församling: Araslövs församling (129014)
Kommun: Kristianstad (1290)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Cornelia
Cornelia Jakobsson är 25 år och bosatt på Storskiftesvägen 2 F i Önnestad. Hon bor i en lägenhet på 76 kvm . Där har hon bott i 22 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2004. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Cornelia
Informationen om Cornelia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storskiftesvägen 2 F
Registrerat på adressen
291 73 Önnestad
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Cornelia kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Cornelia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Cornelias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 76 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Cornelia har inga bolagsengagemang
Mer om Cornelia
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
25 år (och 326 dagar)
Födelsedag
02 september (en onsdag om 39 dagar)
Födelsedatum
2000-09-02 (en lördag för 9 457 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 4 år och 39 dagar (en måndag)
Cornelia Jakobsson är 25 år och bosatt på Storskiftesvägen 2 F i Önnestad. Hon bor i en lägenhet på 76 kvm . Där har hon bott i 22 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2004. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 291 73, är medelinkomsten 352 449 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,17 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Cornelia ingår. Cornelias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 120.
Cornelia bor tillsammans med Monica Jakobsson. Hon har bott på Storskiftesvägen 2 F i totalt 22 år och 24 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juli 2004. Hon är inte gift.
Cornelia fyller 26 år om 39 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 4 år och 39 dagar (en måndag).
Cornelia har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Cornelia i Sverige Cornelia Gyllborg i Saltsjöbaden, Cornelia Lips i Täby och Cornelia Öhlund i Åre.
Informationen om Cornelia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Cornelia Jakobsson
Var bor Cornelia?
Hur gammal är Cornelia?
Cornelia Jakobsson är 25 år gammal och föddes den 2 september 2000. Hon fyller 26 år den 2 september.
Har Cornelia några bolagsengagemang?
Cornelia har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Cornelia några fordon?
Är Cornelia gift?
Cornelia är inte gift.
Vilket telefonnummer har Cornelia?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Cornelia.
Vilket stjärntecken har Cornelia?
Cornelia har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Cornelia folkbokförd?
Cornelia Jakobsson är folkbokförd i Kristianstad kommun.
Vilket län tillhör Cornelia?
Cornelia Jakobsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Cornelia?
Cornelia Jakobsson tillhör Araslövs församling.