7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Aboubakr Bahramzei

Årsinkomst: Kolla Aboubakrs lön anonymt

Personnummer: 20000908- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 8 september 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Aboubakr Bahramzei

Förnamn: Aboubakr

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bahramzei

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-04

Gatuadress: Blåbärsvägen 6

Postnummer: 633 53

Postort: Eskilstuna

Distrikt: Eskilstuna Kloster

Församling: S:t Johannes församling (048402)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Aboubakr Bahramzei är 25 år gammal och bor på Blåbärsvägen 6 i Eskilstuna. Hans bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 3 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2022. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aboubakr Bahramzei?

Vad tjänar Aboubakr?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Aboubakrs
Kreditstatus?

Nyfiken på Aboubakrs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåbärsvägen 6

Latitud: 59.398406   |   Longitud: 16.535973

Registrerat på adressen


Blåbärsvägen 6
633 53 Eskilstuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aboubakr kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aboubakr hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Aboubakrs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 119 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aboubakr har inga bolagsengagemang


Mer om Aboubakr


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 309 dagar)

Födelsedag

08 september (en tisdag om 56 dagar)

Födelsedatum

2000-09-08 (en fredag för 9 440 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 56 dagar (en söndag)

Aboubakr Bahramzei är 25 år gammal och bor på Blåbärsvägen 6 i Eskilstuna. Hans bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 3 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2022. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 633 53, som är Aboubakrs bostadsområde, är medelinkomsten 289 124 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,68 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Aboubakrs ingår. Aboubakrs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 135.

Aboubakr bor tillsammans med 2 personer: Daniel Zamani Sagha Zadeh , Maryam Mehraein . Aboubakr är inte gift.

Aboubakr har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 56 dagar då han fyller 26 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 56 dagar (en söndag).

Aboubakr har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aboubakr i Sverige Aboubakr Mokeddem i Malmö, Aboubakr Hamil i Johanneshov och Aboubakr Shamsaddin i Vällingby.

Informationen om Aboubakr kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aboubakr Bahramzei