7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-26
Denniz Petri Leinonen
Årsinkomst: Kolla Denniz lön anonymt
Personnummer: 20000912-
Ålder: 25 år
Födelsedag: 12 september 2000
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 juni
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Denniz Petri Leinonen
Förnamn: Denniz Petri
Tilltalsnamn: Denniz
Efternamn: Leinonen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-22
Gatuadress: Roberts väg 9 A
Postnummer: 311 72
Postort: Falkenberg
Distrikt: Skrea
Församling: Skrea församling (138202)
Kommun: Falkenberg (1382)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Denniz
Denniz Leinonen är 25 år och bosatt på Roberts väg 9 A i Falkenberg. Han bor i en villa på 117 kvm . Där har han bott i 185 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Denniz
Informationen om Denniz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Roberts väg 9 A
Registrerat på adressen
311 72 Falkenberg
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Carl-Gunnar Magnus Sivander (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Carl-Gunnar Magnus Sivander (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 4 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Denniz kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Denniz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Denniz bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 117 kvm
Byggår: 1988
Bolagsengagemang | 0 st
Denniz har inga bolagsengagemang
Mer om Denniz
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
25 år (och 317 dagar)
Födelsedag
12 september (en lördag om 48 dagar)
Födelsedatum
2000-09-12 (en tisdag för 9 448 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 4 år och 48 dagar (en torsdag)
Denniz Leinonen är 25 år och bosatt på Roberts väg 9 A i Falkenberg. Han bor i en villa på 117 kvm . Där har han bott i 185 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 311 72, är medelinkomsten 446 754 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,72 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Denniz ingår. Denniz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 83.
Denniz bor tillsammans med 2 personer: Magnus Sivander , Ann-Louise Hansson . Det finns också 4 hundar i bostaden. Han är inte gift.
Denniz fyller 26 år om 48 dagar och har namnsdag om 338 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 4 år och 48 dagar (en torsdag).
Denniz har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Denniz i Sverige Denniz Joakimsson i Kävlinge, Denniz Sali i Lund och Kasper Olsson i Trelleborg.
Informationen om Denniz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Denniz Leinonen
Var bor Denniz?
Hur gammal är Denniz?
Denniz Leinonen är 25 år gammal och föddes den 12 september 2000. Han fyller 26 år den 12 september.
Har Denniz några bolagsengagemang?
Denniz har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Denniz några fordon?
Är Denniz gift?
Denniz är inte gift.
Vilket telefonnummer har Denniz?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Denniz.
Vilket stjärntecken har Denniz?
Denniz har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Denniz folkbokförd?
Denniz Leinonen är folkbokförd i Falkenberg kommun.
Vilket län tillhör Denniz?
Denniz Leinonen tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Denniz?
Denniz Leinonen tillhör Skrea församling.