7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Abdul Amini

Årsinkomst: Kolla Abduls lön anonymt

Personnummer: 20000913- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 13 september 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Abdul Amini

Förnamn: Abdul

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Amini

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-30

Gatuadress: Redslared Norrgården 3

Postnummer: 512 92

Postort: Svenljunga

Distrikt: Redslared

Församling: Svenljungabygdens församling (146501)

Kommun: Svenljunga (1465)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdul Amini är en 25 årig man och bosatt på Redslared Norrgården 3 i Svenljunga. Hans bostad är en villa på 150 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 162 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdul Amini?

Vad tjänar Abdul?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abduls
Kreditstatus?

Nyfiken på Abduls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Redslared Norrgården 3

Latitud: 57.491146   |   Longitud: 12.970359

Registrerat på adressen


Redslared Norrgården 3
512 92 Svenljunga

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdul kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdul hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abduls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdul har inga bolagsengagemang


Mer om Abdul


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 301 dagar)

Födelsedag

13 september (en söndag om 64 dagar)

Födelsedatum

2000-09-13 (en onsdag för 9 432 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 64 dagar (en fredag)

Abdul Amini är en 25 årig man och bosatt på Redslared Norrgården 3 i Svenljunga. Hans bostad är en villa på 150 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 162 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Abduls bostadsområde, på postnummer 512 92, är 381 182 kr per år och 4,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Svenljunga där Abduls ingår. Abduls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Abdul bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Abdul är inte gift.

Abduls nästa födelsedag är om 64 dagar då han fyller 26 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 64 dagar (en fredag).

Abdul har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdul i Sverige Abdul Hasbini i Örebro, Abdul Abbas i Västra Frölunda och Abdul Hibombo i Enskededalen.

Informationen om Abdul kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdul Amini