7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-09
Csongor Jakabfy
Årsinkomst: Kolla Csongors lön anonymt
Personnummer: 20000928-
Ålder: 25 år
Födelsedag: 28 september 2000
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Csongor Jakabfy
Förnamn: Csongor
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jakabfy
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-08-09
Gatuadress: Dalsberget Dalsbergsvägen 51
Postnummer: 793 90
Postort: Leksand
Distrikt: Leksand
Församling: Leksands församling (202901)
Kommun: Leksand (2029)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Csongor Jakabfy är 25 år gammal och bor på Dalsberget Dalsbergsvägen 51 i Leksand. Hans bostad är en villa på 44 kvm . Där har han bott i 4 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 9 augusti 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dalsberget Dalsbergsvägen 51
Registrerat på adressen
793 90 Leksand
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Csongor kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Csongor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Csongors bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 44 kvm
Byggår: 1991
Bolagsengagemang | 0 st
Csongor har inga bolagsengagemang
Mer om Csongor
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
25 år (och 284 dagar)
Födelsedag
28 september (en måndag om 81 dagar)
Födelsedatum
2000-09-28 (en torsdag för 9 415 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 4 år och 81 dagar (en lördag)
Csongor Jakabfy är 25 år gammal och bor på Dalsberget Dalsbergsvägen 51 i Leksand. Hans bostad är en villa på 44 kvm . Där har han bott i 4 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 9 augusti 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 793 90, som är Csongors bostadsområde, är medelinkomsten 380 034 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,18 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Leksand där Csongors ingår. Csongors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Csongor bor tillsammans med 2 personer: Szilvia Németh , Gábor Sándor Jakabfy . Csongor är inte gift.
Csongor har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 81 dagar då han fyller 26 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 81 dagar (en lördag).
Csongor har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Csongor i Sverige Csongor Sandor i Sölvesborg, Csongor Meszaros i Limhamn och Csongor Szeredai i Ljungby.
Informationen om Csongor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Csongor Jakabfy
Var bor Csongor?
Hur gammal är Csongor?
Csongor Jakabfy är 25 år gammal och föddes den 28 september 2000. Han fyller 26 år den 28 september.
Har Csongor några bolagsengagemang?
Csongor har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Csongor några fordon?
Är Csongor gift?
Csongor är inte gift.
Vilket telefonnummer har Csongor?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Csongor.
Vilket stjärntecken har Csongor?
Csongor har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Csongor folkbokförd?
Csongor Jakabfy är folkbokförd i Leksand kommun.
Vilket län tillhör Csongor?
Csongor Jakabfy tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Csongor?
Csongor Jakabfy tillhör Leksands församling.