7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Rafi Raad Shamoon Al Shmo

Årsinkomst: Kolla Rafis lön anonymt

Personnummer: 20001010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 10 oktober 2000

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Rafi Raad Shamoon Al Shmo

Förnamn: Rafi Raad Shamoon

Tilltalsnamn: Rafi

Efternamn: Al Shmo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-19

Gatuadress: Örtavägen 26

Postnummer: 554 58

Postort: Jönköping

Distrikt: Jönköpings Kristina

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rafi

Rafi Al Shmo är en man på 25 år som bor på Örtavägen 26 i Jönköping. Rafis bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 3 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rafi

Informationen om Rafi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rafi Al Shmo?

Vad tjänar Rafi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rafis
Kreditstatus?

Nyfiken på Rafis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Örtavägen 26

Latitud: 57.775382   |   Longitud: 14.216882

Registrerat på adressen


Örtavägen 26
554 58 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rafi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rafi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rafis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 113 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rafi har inga bolagsengagemang


Mer om Rafi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 268 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 97 dagar)

Födelsedatum

2000-10-10 (en tisdag för 9 399 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 97 dagar (en torsdag)

Rafi Al Shmo är en man på 25 år som bor på Örtavägen 26 i Jönköping. Rafis bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 3 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rafis postnummer, 554 58, är medelinkomsten 281 830 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rafi och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Rafi ingår. Rafis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.

Rafi bor tillsammans med 4 personer: Rafall Al Shmo , Athmar Al Qrana , Andi Al Shmo , Raad Al Shmo . Han är inte gift.

På Rafis nästa födelsedag fyller han 26 år. Den inträffar om 97 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 97 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Rafi har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rafi i Sverige Rafi Bahar i Västerås, Rafi Raphael i Södertälje och Rafi Ohanes i Svärtinge.

Informationen om Rafi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rafi Al Shmo