7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri

Årsinkomst: Kolla Sam Hamdi Gabashs lön anonymt

Personnummer: 20001230- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 30 december 2000

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 september

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri

Förnamn: Sam Hamdi Gabash

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Zoheri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-01-07

Gatuadress: Revgatan 8

Postnummer: 891 60

Postort: Örnsköldsvik

Distrikt: Örnsköldsvik

Församling: Örnsköldsviks församling (228401)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri är en man på 25 år som bor på Revgatan 8 i Örnsköldsvik. bostad är en villa på 85 kvm . Där har han bott i 10 år och 187 dagar sedan han flyttade in den 7 januari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri?

Vad tjänar Sam Hamdi Gabash?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sam Hamdi Gabashs
Kreditstatus?

Nyfiken på Sam Hamdi Gabashs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Revgatan 8

Latitud: 63.280474   |   Longitud: 18.745765

Registrerat på adressen


Revgatan 8
891 60 Örnsköldsvik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sam Hamdi Gabash kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sam Hamdi Gabash hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sam Hamdi Gabashs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 85 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sam Hamdi Gabash har inga bolagsengagemang


Mer om Sam Hamdi Gabash


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 195 dagar)

Födelsedag

30 december (en onsdag om 170 dagar)

Födelsedatum

2000-12-30 (en lördag för 9 326 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 170 dagar (en måndag)

Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri är en man på 25 år som bor på Revgatan 8 i Örnsköldsvik. bostad är en villa på 85 kvm . Där har han bott i 10 år och 187 dagar sedan han flyttade in den 7 januari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Sam Hamdi Gabashs postnummer, 891 60, är medelinkomsten 447 594 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,53 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sam Hamdi Gabash och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Sam Hamdi Gabash ingår. Sam Hamdi Gabashs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Sam Hamdi Gabash bor tillsammans med 3 personer: Nidhal Mosel Zneid Al-Elgem , Hamdi Al-Zoheri , Fajer Alrashid . Han är inte gift.

På Sam Hamdi Gabashs nästa födelsedag fyller han 26 år. Den inträffar om 170 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 170 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 50 dagar.

Sam Hamdi Gabash har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sam Hamdi Gabash i Sverige Hamdi Osoble i Borlänge, Sam Hallam i Växjö och Sam Lidner i Örebro.

Informationen om Sam Hamdi Gabash kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sam Hamdi Gabash Al-Zoheri