7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Aqsa Jamal Ahmed

Årsinkomst: Kolla Aqsas lön anonymt

Personnummer: 20010109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 9 januari 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Aqsa Jamal Ahmed

Förnamn: Aqsa Jamal

Tilltalsnamn: Aqsa

Efternamn: Ahmed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-01-09

Gatuadress: Uppingegränd 16 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 163 61

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Aqsa

Aqsa Ahmed är en man på 25 år som bor på Uppingegränd 16 lgh 1202 i Spånga. Aqsas bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 25 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 9 januari 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Aqsa

Informationen om Aqsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aqsa Ahmed?

Vad tjänar Aqsa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Aqsas
Kreditstatus?

Nyfiken på Aqsas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Uppingegränd 16 lgh 1202

Latitud: 59.390321   |   Longitud: 17.903988

Registrerat på adressen


Uppingegränd 16 lgh 1202
163 61 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aqsa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aqsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Aqsas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aqsa har inga bolagsengagemang


Mer om Aqsa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 189 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 176 dagar)

Födelsedatum

2001-01-09 (en tisdag för 9 320 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 176 dagar (en torsdag)

Aqsa Ahmed är en man på 25 år som bor på Uppingegränd 16 lgh 1202 i Spånga. Aqsas bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 25 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 9 januari 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Aqsas postnummer, 163 61, är medelinkomsten 241 888 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Aqsa och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Aqsa ingår. Aqsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 139.

Aqsa bor tillsammans med Jamal Mahmoud. Han är en 56 årig man som flyttade in den 13 november 2003 och har bott där totalt 22 år och 246 dagar. Han är inte gift.

På Aqsas nästa födelsedag fyller han 26 år. Den inträffar om 176 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 176 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Aqsa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aqsa i Sverige Aqsa Javed i Uppsala, Aqsa Imran i Malmö och Aqsa Ahmed i Spånga.

Informationen om Aqsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aqsa Ahmed