7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Christopher Kilian Per Krook

Årsinkomst: Kolla Christophers lön anonymt

Personnummer: 20010114- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 14 januari 2001

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Christopher Kilian Per Krook

Förnamn: Christopher Kilian Per

Tilltalsnamn: Christopher

Efternamn: Krook

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-02

Gatuadress: Djäknegatan 19 lgh 1402

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 754 23

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt

Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christopher

Christopher Krook är en 25 årig man och bosatt på Djäknegatan 19 lgh 1402 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 357 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Christopher

Informationen om Christopher kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christopher Krook?

Vad tjänar Christopher?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christophers
Kreditstatus?

Nyfiken på Christophers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Djäknegatan 19 lgh 1402

Latitud: 59.868496   |   Longitud: 17.641429

Registrerat på adressen


Djäknegatan 19 lgh 1402
754 23 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christopher kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christopher hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christophers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Studentbostad

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
W&D Group AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024

Mer om Christopher


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 161 dagar)

Födelsedag

14 januari (en torsdag om 204 dagar)

Födelsedatum

2001-01-14 (en söndag för 9 292 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 204 dagar (en tisdag)

Christopher Krook är en 25 årig man och bosatt på Djäknegatan 19 lgh 1402 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 357 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Christophers bostadsområde, på postnummer 754 23, är 388 625 kr per år och 0,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Christophers ingår. Christophers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 319.

Christopher bor tillsammans med 2 personer: Cassandra Krook , Ebba Ståhl . Christopher är inte gift.

Christophers nästa födelsedag är om 204 dagar då han fyller 26 år. Hans namnsdag är om 38 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 204 dagar (en tisdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Christopher har 1 bolagsengagemang ( W&D Group AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christopher i Sverige Christopher Johrin i Storfors, Christopher O'Regan i Stockholm och Christopher Johnsson i Visby.

Informationen om Christopher kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christopher Krook