7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Sadeer Alhaidar

Årsinkomst: Kolla Sadeers lön anonymt

Personnummer: 20010312- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 12 mars 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sadeer Alhaidar

Förnamn: Sadeer

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alhaidar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-06

Gatuadress: Råtegelvägen 16

Postnummer: 238 39

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sadeer Alhaidar är 25 år och bosatt på Råtegelvägen 16 i Oxie. Han bor i ett radhus på 119 kvm . Där har han bott i 3 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 6 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sadeer Alhaidar?

Vad tjänar Sadeer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sadeers
Kreditstatus?

Nyfiken på Sadeers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Råtegelvägen 16

Latitud: 55.540009   |   Longitud: 13.100551

Registrerat på adressen


Råtegelvägen 16
238 39 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sadeer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sadeer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sadeers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 119 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sadeer har inga bolagsengagemang


Mer om Sadeer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 106 dagar)

Födelsedag

12 mars (en fredag om 259 dagar)

Födelsedatum

2001-03-12 (en måndag för 9 237 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 259 dagar (en onsdag)

Sadeer Alhaidar är 25 år och bosatt på Råtegelvägen 16 i Oxie. Han bor i ett radhus på 119 kvm . Där har han bott i 3 år och 263 dagar sedan han flyttade in den 6 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 238 39, är medelinkomsten 306 230 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,54 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Sadeer ingår. Sadeers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 437.

Sadeer bor tillsammans med 5 personer: Sedrah Alhaidar , Sidad Alhaidar , Sanarya Alhaidar , Amjed Al Haidar , Layla Hayder Ramo Alhaidar . Han är inte gift.

Sadeer fyller 26 år om 259 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 4 år och 259 dagar (en onsdag).

Sadeer har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sadeer i Sverige Sadeer Babawi i Skövde, Sadeer Joumaa i Hässleholm och Sadeer Saaid i Hägersten.

Informationen om Sadeer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sadeer Alhaidar