7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Diego Antonio Hernandez Rosevear

Årsinkomst: Kolla Diegos lön anonymt

Personnummer: 20010404- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 4 april 2001

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 januari

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Diego Antonio Hernandez Rosevear

Förnamn: Diego Antonio

Tilltalsnamn: Diego

Efternamn: Rosevear

Mellannamn: Hernandez

Folkbokföring

Adressändring: 2020-07-31

Gatuadress: Veckovägen 8

Postnummer: 177 62

Postort: Järfälla

Distrikt: Jakobsberg

Församling: Järfälla församling (012304)

Kommun: Järfälla (0123)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diego

Diego Hernandez Rosevear är en 25 årig man och bosatt på Veckovägen 8 i Järfälla. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 337 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Diego

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diego Rosevear?

Vad tjänar Diego?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diegos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diegos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Veckovägen 8

Latitud: 59.423613   |   Longitud: 17.822440

Registrerat på adressen


Veckovägen 8
177 62 Järfälla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diego kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diego hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diegos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diego har inga bolagsengagemang


Mer om Diego


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 90 dagar)

Födelsedag

04 april (en söndag om 275 dagar)

Födelsedatum

2001-04-04 (en onsdag för 9 221 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 275 dagar (en fredag)

Diego Hernandez Rosevear är en 25 årig man och bosatt på Veckovägen 8 i Järfälla. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 337 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Diegos bostadsområde, på postnummer 177 62, är 345 579 kr per år och 3,11 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Diegos ingår. Diegos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 189.

Diego bor tillsammans med 2 personer: Cristian Antonio Celedon Vargas , Milena Rosevear Munoz . Diego är inte gift.

Diegos nästa födelsedag är om 275 dagar då han fyller 26 år. Hans namnsdag är om 198 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 275 dagar (en fredag).

Diego har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diego i Sverige Diego Martinez Parra i Gustavsberg, Diego Gonzalez Oyarzo i Handen och Diego Gutierrez Lycksell i Falun.

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diego Hernandez Rosevear