7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Ibrahim El-Yassir

Årsinkomst: Kolla Ibrahims lön anonymt

Personnummer: 20010404- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 4 april 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ibrahim El-Yassir

Förnamn: Ibrahim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: El-Yassir

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-01

Gatuadress: Jägaregatan 10 D lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 417 02

Postort: Göteborg

Distrikt: Brämaregården

Församling: Lundby församling (148017)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ibrahim El-Yassir är en 25 årig man och bosatt på Jägaregatan 10 D lgh 1002 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 116 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ibrahim El-Yassir?

Vad tjänar Ibrahim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ibrahims
Kreditstatus?

Nyfiken på Ibrahims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jägaregatan 10 D lgh 1002

Latitud: 57.715547   |   Longitud: 11.945058

Registrerat på adressen


Jägaregatan 10 D lgh 1002
417 02 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ibrahim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ibrahim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Ibrahim har inga bolagsengagemang


Mer om Ibrahim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 82 dagar)

Födelsedag

04 april (en söndag om 283 dagar)

Födelsedatum

2001-04-04 (en onsdag för 9 213 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 283 dagar (en fredag)

Ibrahim El-Yassir är en 25 årig man och bosatt på Jägaregatan 10 D lgh 1002 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 116 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ibrahims bostadsområde, på postnummer 417 02, är 322 697 kr per år och 10,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ibrahims ingår. Ibrahims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Ibrahim bor tillsammans med 2 personer: Samira El-Yassir , Hajer Selwaya . Ibrahim är gift med Hajer Selwaya .

Ibrahims nästa födelsedag är om 283 dagar då han fyller 26 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 283 dagar (en fredag).

Ibrahim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ibrahim i Sverige Ibrahim Afram i Norsborg, Ibrahim Alqasrawi i Vårby och Ibrahim Baylan i Huddinge.

Informationen om Ibrahim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ibrahim El-Yassir