7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Morsal Mojadadi

Årsinkomst: Kolla Morsals lön anonymt

Personnummer: 20010507- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 7 maj 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Morsal Mojadadi

Förnamn: Morsal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mojadadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-11

Gatuadress: Hammarvägen 3 D lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 892 31

Postort: Domsjö

Distrikt: Själevad

Församling: Domsjö församling (228414)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Morsal Mojadadi är 25 år gammal och bor på Hammarvägen 3 D lgh 1001 i Domsjö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har hon bott i 1 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 11 juli 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Morsal Mojadadi?

Vad tjänar Morsal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Morsals
Kreditstatus?

Nyfiken på Morsals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hammarvägen 3 D lgh 1001

Latitud: 63.262724   |   Longitud: 18.692539

Registrerat på adressen


Hammarvägen 3 D lgh 1001
892 31 Domsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Morsal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Morsal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Morsals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 57 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1952

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Morsal har inga bolagsengagemang


Mer om Morsal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 54 dagar)

Födelsedag

07 maj (en fredag om 311 dagar)

Födelsedatum

2001-05-07 (en måndag för 9 185 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 311 dagar (en onsdag)

Morsal Mojadadi är 25 år gammal och bor på Hammarvägen 3 D lgh 1001 i Domsjö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har hon bott i 1 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 11 juli 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 892 31, som är Morsals bostadsområde, är medelinkomsten 269 401 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,43 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Morsals ingår. Morsals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.

Morsal delar bostaden med Mohammad Shafiq, en 32 årig man. Han flyttade in den 11 juli 2024 och har bott där totalt 1 år och 354 dagar. Morsal är gift med Mohammad Shafiq .

Morsal har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 311 dagar då hon fyller 26 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 4 år och 311 dagar (en onsdag).

Morsal har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Morsal i Sverige Morsal Mohebi i Växjö, Morsal Foroughi i Solna och Morsal Azizi i Norrköping.

Informationen om Morsal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Morsal Mojadadi