8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-25
Viola Savoja
Årsinkomst: Kolla Violas lön anonymt
Personnummer: 20010523-
Ålder: 25 år
Födelsedag: 23 maj 2001
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 29 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Viola Savoja
Förnamn: Viola
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Savoja
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-05-25
Gatuadress: Lilla Drottninggatan 11 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 432 45
Postort: Varberg
Distrikt: Varberg
Församling: Varbergs församling (138301)
Kommun: Varberg (1383)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Viola Savoja är en 25 årig kvinna och bosatt på Lilla Drottninggatan 11 lgh 1202 i Varberg. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 36 kvm . Hon flyttade in på adressen den 25 maj 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 153 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lilla Drottninggatan 11 lgh 1202
Registrerat på adressen
432 45 Varberg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Viola kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Viola hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Violas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 36 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2014
Bolagsengagemang | 0 st
Viola har inga bolagsengagemang
Mer om Viola
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
25 år (och 155 dagar)
Födelsedag
23 maj (en söndag om 210 dagar)
Födelsedatum
2001-05-23 (en onsdag för 9 286 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 4 år och 210 dagar (en fredag)
Viola Savoja är en 25 årig kvinna och bosatt på Lilla Drottninggatan 11 lgh 1202 i Varberg. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 36 kvm . Hon flyttade in på adressen den 25 maj 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 153 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Violas bostadsområde, på postnummer 432 45, är 429 373 kr per år och 3,49 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Violas ingår. Violas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Viola bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Viola är inte gift.
Violas nästa födelsedag är om 210 dagar då hon fyller 26 år. Hennes namnsdag är om 4 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 4 år och 210 dagar (en fredag).
Namnet Viola är 'Latinskt namn med bet. ’viol’'.
Viola har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Viola i Sverige Ingrid Viola Hedlund i Avesta, Viola Falk i Sundsvall och Viola Dagmar Teresia Karlsson i Hyltebruk.
Informationen om Viola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Viola Savoja
Var bor Viola?
Hur gammal är Viola?
Viola Savoja är 25 år gammal och föddes den 23 maj 2001. Hon fyller 26 år den 23 maj.
Har Viola några bolagsengagemang?
Viola har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Viola några fordon?
Är Viola gift?
Viola är inte gift.
Vilket telefonnummer har Viola?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Viola.
Vilket stjärntecken har Viola?
Viola har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Viola folkbokförd?
Viola Savoja är folkbokförd i Varberg kommun.
Vilket län tillhör Viola?
Viola Savoja tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Viola?
Viola Savoja tillhör Varbergs församling.