7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Malak Khorshid

Årsinkomst: Kolla Malaks lön anonymt

Personnummer: 20010610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 10 juni 2001

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Malak Khorshid

Förnamn: Malak

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khorshid

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-31

Gatuadress: Tranchellsgatan 35 A lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 261 35

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Malak Khorshid är en kvinna på 25 år som bor på Tranchellsgatan 35 A lgh 1201 i Landskrona. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 1 år och 93 dagar sedan hon flyttade in den 31 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Malak Khorshid?

Vad tjänar Malak?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Malaks
Kreditstatus?

Nyfiken på Malaks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tranchellsgatan 35 A lgh 1201

Latitud: 55.870850   |   Longitud: 12.840523

Registrerat på adressen


Tranchellsgatan 35 A lgh 1201
261 35 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Malak kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Malak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Malaks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 78 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Malak har inga bolagsengagemang


Mer om Malak


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 22 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 343 dagar)

Födelsedatum

2001-06-10 (en söndag för 9 153 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 343 dagar (en tisdag)

Malak Khorshid är en kvinna på 25 år som bor på Tranchellsgatan 35 A lgh 1201 i Landskrona. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 1 år och 93 dagar sedan hon flyttade in den 31 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Malaks postnummer, 261 35, är medelinkomsten 221 282 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Malak och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Malak ingår. Malaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Malak bor tillsammans med 3 personer: Issa Khorshed , Lina Kanson , Rayan Khourshid . Hon är inte gift.

På Malaks nästa födelsedag fyller hon 26 år. Den inträffar om 343 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 4 år och 343 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Malak har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Malak i Sverige Malak Chalabi i Eskilstuna, Malak Maachaoui i Skärholmen och Malak Borchalli i Malmö.

Informationen om Malak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Malak Khorshid