7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Osaid Tareq Ahmad Al Jazar

Årsinkomst: Kolla Osaid Tareq Ahmads lön anonymt

Personnummer: 20010623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 23 juni 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Osaid Tareq Ahmad Al Jazar

Förnamn: Osaid Tareq Ahmad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Jazar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-20

Gatuadress: Ringvägen 38

Postnummer: 375 32

Postort: Mörrum

Distrikt: Mörrum

Församling: Mörrum-Elleholms församling (108206)

Kommun: Karlshamn (1082)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Osaid Tareq Ahmad Al Jazar är en 25 årig man och bosatt på Ringvägen 38 i Mörrum. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 juni 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Osaid Tareq Ahmad Al Jazar?

Vad tjänar Osaid Tareq Ahmad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Osaid Tareq Ahmads
Kreditstatus?

Nyfiken på Osaid Tareq Ahmads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ringvägen 38

Latitud: 56.190059   |   Longitud: 14.760960

Registrerat på adressen


Ringvägen 38
375 32 Mörrum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Osaid Tareq Ahmad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Osaid Tareq Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Osaid Tareq Ahmads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Osaid Tareq Ahmad har inga bolagsengagemang


Mer om Osaid Tareq Ahmad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 20 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 345 dagar)

Födelsedatum

2001-06-23 (en lördag för 9 151 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 345 dagar (en måndag)

Osaid Tareq Ahmad Al Jazar är en 25 årig man och bosatt på Ringvägen 38 i Mörrum. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 juni 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Osaid Tareq Ahmads bostadsområde, på postnummer 375 32, är 349 524 kr per år och 1,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Osaid Tareq Ahmads ingår. Osaid Tareq Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Osaid Tareq Ahmad bor tillsammans med 2 personer: Bashar Abu-Daqqa , Samira Ahmad Saleh Abdallah . Osaid Tareq Ahmad är inte gift.

Osaid Tareq Ahmads nästa födelsedag är om 345 dagar då han fyller 26 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 345 dagar (en måndag).

Osaid Tareq Ahmad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Osaid Tareq Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Tareq Daoudi Taylor i Saltsjö-Boo och Osaid Fudly i Göteborg.

Informationen om Osaid Tareq Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Osaid Tareq Ahmad Al Jazar