7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-13

Bajram Zeneli

Årsinkomst: Kolla Bajrams lön anonymt

Personnummer: 20010710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 10 juli 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Bajram Zeneli

Förnamn: Bajram

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Zeneli

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-07-01

Gatuadress: Västgötavägen 19 D lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 311 37

Postort: Falkenberg

Distrikt: Falkenberg

Församling: Falkenbergs församling (138201)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bajram Zeneli är en man på 25 år som bor på Västgötavägen 19 D lgh 1002 i Falkenberg. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har han bott i 19 år och 74 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bajram Zeneli?

Vad tjänar Bajram?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bajrams
Kreditstatus?

Nyfiken på Bajrams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västgötavägen 19 D lgh 1002

Latitud: 56.913067   |   Longitud: 12.508315

Registrerat på adressen


Västgötavägen 19 D lgh 1002
311 37 Falkenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bajram kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bajram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bajrams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 94 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bajram har inga bolagsengagemang


Mer om Bajram


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 65 dagar)

Födelsedag

10 juli (en lördag om 300 dagar)

Födelsedatum

2001-07-10 (en tisdag för 9 196 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 300 dagar (en torsdag)

Bajram Zeneli är en man på 25 år som bor på Västgötavägen 19 D lgh 1002 i Falkenberg. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har han bott i 19 år och 74 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bajrams postnummer, 311 37, är medelinkomsten 387 226 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,16 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bajram och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Bajram ingår. Bajrams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Bajram bor tillsammans med 3 personer: Besart Zeneli , Violjeta Zeneli , Agron Zeneli . Han är inte gift.

På Bajrams nästa födelsedag fyller han 26 år. Den inträffar om 300 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 300 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 110 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Bajram har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bajram i Sverige Bajram Jukovic i Stockholm, Bajram Tabaku i Uddevalla och Bajram Shala i Timrå.

Informationen om Bajram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bajram Zeneli