7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-11

Jehad Al Saleh

Årsinkomst: Kolla Jehads lön anonymt

Personnummer: 20010818- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 25 år

Födelsedag: 18 augusti 2001

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jehad Al Saleh

Förnamn: Jehad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Saleh

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-01-02

Gatuadress: Ågatan 8 C lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 364 30

Postort: Åseda

Distrikt: Åseda

Församling: Åseda församling (076001)

Kommun: Uppvidinge (0760)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jehad Al Saleh är 25 år gammal och bor på Ågatan 8 C lgh 1101 i Åseda. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 252 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jehad Al Saleh?

Vad tjänar Jehad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jehads
Kreditstatus?

Nyfiken på Jehads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ågatan 8 C lgh 1101

Latitud: 57.169936   |   Longitud: 15.348589

Registrerat på adressen


Ågatan 8 C lgh 1101
364 30 Åseda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jehad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jehad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jehads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jehad har inga bolagsengagemang


Mer om Jehad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

25 år (och 24 dagar)

Födelsedag

18 augusti (en onsdag om 341 dagar)

Födelsedatum

2001-08-18 (en lördag för 9 155 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 4 år och 341 dagar (en måndag)

Jehad Al Saleh är 25 år gammal och bor på Ågatan 8 C lgh 1101 i Åseda. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 252 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 364 30, som är Jehads bostadsområde, är medelinkomsten 354 580 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,58 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppvidinge där Jehads ingår. Jehads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Jehad bor tillsammans med 3 personer: Eman Ali , Emad Al Saleh , Naser Al Saleh . Jehad är inte gift.

Jehad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 112 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 341 dagar då han fyller 26 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 4 år och 341 dagar (en måndag).

Jehad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jehad i Sverige Jehad Abualola i Uppsala, Jehad Karkoukli i Halmstad och Jehad Bdair i Uppsala.

Informationen om Jehad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jehad Al Saleh